Рекордний бебі-бум: в Черкаському зоопарку розповіли про нових жителів (фото, відео)

140142
besplatka_728_90_ukr

У 2018 році весняний приплід у Черкаському зоопарку став рекордним серед інших українських звіринців. За останній час чисельність мешканців збільшилася за рахунок появи на світ маленьких оленів, косуль, кіз, хамелеонів, а також великої кількості птахів, повідомляє «Сегодня«.

«У нас розмножується близько 25% тварин, що є високим показником. У різних зоопарках вони (показники приплоду — ред.) коливаються від 10% до 15%», — підкреслив директор звіринця Євген Ван.

Нещодавно в зоопарку, зовсім несподівано, на очах у відвідувачів з’явився маленький лемур.

«До нас прийшла відвідувачка і сказала, що у нас народився малюк. Кажу, що не може такого бути. Вона ніби не вагітна була, не видно було по ній. Коли прийшли, і правда — сидить маленький у неї», — розповіла працівниця Віра Гнідаш.

140145

Про поповнення у Черкаському зоопарку розповіли й журналісти «5 каналу«.

«Черешеньки, яблучка їдять. Всі вони фрукти наші їдять», – запевняє працівниця зоопарку.  -Маленькі лемури обожнюють черешні та банани. А ще релаксувати на сонці. У родині приматів торік з’явилося перше дитинча, два місяці тому – ще одне.

Поповнення – двійня – і в родині козуль. Самицю родина черкасців знайшли ще козеням на дорозі та принесли до зоопарку.

«Мама у нас чудова, бо вона добре їх годує, доглядає, хвилюється за них. Папа доволі агресивний, бо тільки ми заходимо у вольєр – він захищає свою родину, намагається рогами на нас іти», – розповідає завідувачка відділу ссавців зоопарку Юлія Івашук.

А в тераріумі нещодавно на світ з’явилися хамелеончики.

«Це малюк єменського хамелеона, який з’явився у нас три тижні тому, 15 травня. Яєчка були самкою відкладені ще у листопаді-місяці. І рівно через п’ять місяців у нас з’явились такі дивовижні маленькі створіннячка, яких у нас 18 особин», – знайомить із хамелеончиком завідувач відділу «Акватераріум» Ярослав Кузьменко.

140140

Поповнення й у так званому «тактильному зоопарку», де звірят та тварин можна годувати з рук. Приріст у черкаському звіринці один із найбільших в Україні. Працівники запевняють: для тварин створюють умови, наближені до природних, і для кожного підбирають індивідуальний раціон.

140138

Невдовзі у зоопарку очікують поповнення у родинах мавп, оленів, ланей та гадюк.

Фото та відео 5 каналу

First1

Можливо Вас зацікавить