«Результат Зеленського – це виклик суспільства до діючої політичної еліти», — нардеп Владислав Голуб (ВІДЕО)

"Результат Зеленського – це виклик суспільства до діючої політичної еліти", - нардеп Владислав Голуб (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Народний депутат України Владислав Голуб проаналізував результат виборів першого туру на Черкащині, а також розповів, у чому полягає феномен кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського. На ці та інші питання Владислав Голуб відповів у студії “ВиЧЕрпно”.

Нардеп висловився з приводу того, чому українці і, зокрема, черкащани, у першому турі виборів віддали найбільшу кількість голосів Володимиру Зеленському:

- Після проведення першого туру, ті люди, які не дуже цікавилися політикою, почали обговорювати ці результати. Якщо ми проаналізуємо результати останніх соцопитувань, то чітко зрозуміємо,  хто посяде перше місце. Єдина інтрига полягала у тому, хто буде другою особою… Народ України проголосував за те, щоб до другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Я думаю, що час перед другим туром виборів буде достатньо тривожним, адже це буде та війна, де полонених не беруть. Дуже важливо, щоб два кандидати розуміли, що це не просто гонитва за головну посаду в країні, а час, коли визначається доля країни.

Також Владислав Голуб зауважив, що результат першого туру виборів не є рейтингом Володимира Зеленського, як політика.

- Я переконаний в тому, що суспільство показало, що воно не отримало відповідей на запитання, які ставило до діючої влади впродовж п’яти років. Результат Володимира Зеленського – це скоріше виклик суспільства до діючої політичної еліти, — додає народний обранець.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті:

Можливо Вас зацікавить

  • uragan

    Нужно сделать в бюлетнях Проти всих, потомучто многие голосовали за Зеленского, потому что против Порошенко, не понимая кого приводят к власти