Рідні загиблого в Умані переконані, що хлопцю допомогли звести рахунки з життям (ФОТО)

Рідні загиблого в Умані переконані, що хлопцю допомогли звести рахунки з життям
besplatka_728_90_ukr

Рідні загиблого не вірять, що хлопець сам покінчив із життям, тож самостійно шукають будь-яку інформацію. Допомогти просять і в уманчан, які можуть щось знати. Про це пише «ВІККА».

Нагадаємо, що у суботу, 13 квітня, уманські поліцейські отримали повідомлення про те, що на території парку «Софіївка» було виявлено труп чоловіка, який наклав на себе руки шляхом повішання. Про це повідомив речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

До редакції сайту «ВІККА» звернуся дядько загиблого 20-річного Дмитра Віталій. Рідні хлопця виявили чимало переконливих ознак, які можуть свідчити про те, що його племіннику допомогли накласти на себе руки. Кажуть: моторошна трагедія залишила занадто багато запитань, на які родичі хочуть отримати відповіді. Зокрема, й від правоохоронців.

«Якщо ви щось знаєте або бачили – не мовчіть, розкажіть нам. Анонімність гарантуємо. Ми повинні знати правду: якщо він дійсно зробив це сам, – маємо прийняти це і змиритись. Але якщо це зробили зловмисники, то ті, хто винен у смерті нашої дитини, повинні бути покарані. Це не повинно зійти їм з рук. Інакше так само може постраждати будь-яка інша дитина», – каже Віталій.

2 лютого Дмитру виповнилось 20 років. Юнак родом із села Улянівка Одеської області. Школу закінчив ледь не з золотою медаллю. Навчався в Уманському педагогічному університеті, збирався стати вчителем історії. Як наголошують його рідні, Дмитро був життєрадісним і ніколи не був помічений з поганими компаніями.

Зв’язатись з дядьком покійного можна за телефоном: 0678843697 – Віталій

Можливо Вас зацікавить