Рік з 4G: як змінилося життя черкасців

69036739_480256149420156_5640732016153460736_n
besplatka_728_90_ukr

Як відбувається цифровізація в Україні

З появою третього та четвертого поколінь мобільного Iнтернету українці ввійшли в цифрову епоху. Відтоді денне споживання мобільного інтернет-трафіку  збільшилось у 30 разів!

Сьогодні 74% українців використовують для виходу в Інтернет свій смартфон, а 45% ― називають смартфон своїм основним пристроєм для доступу до «всесвітньої павутини».

В 2015 та 2018 роках першим оператором, який запустив 3G+ та 4.5G в Україні, став lifecell. Абоненти отримали можливість користуватися найкращими цифровими послугами, мати цілодобовий доступ до фінансових та адміністративних сервісів, переглядати HD-відео без затримок і грати в онлайн-ігри, не обмежуючи себе в споживанні мобільного Інтернету. Чимало можливостей відкрилося і для бізнесу: логістичні сервіси, інтернет-торгівля, комунікації, телемедицина, онлайн-навчання та й просто віддалена робота! ДНК мобільного оператора стає частинкою ДНК будь-якого  бізнесу, проникаючи у всі сфери нашого життя.

Про високий рівень зацікавленості та готовності українців користуватися дата-послугами свідчить безпрецедентне зростання мобільного трафіку по Україні ― на 134% за рік.

У Черкасах цей показник є ще вищим, адже минулого літа  черкасці одними з перших отримали доступ до четвертого покоління мобільного Інтернету. За рік трафік у місті зріс на 232%, а з моменту старту нових стандартів зв’язку (3G і 4G) ― аж на 4 250%!

Якщо говорити про те, для чого абоненти lifecell використовують мобільний Інтернет, то, в першу чергу, це відеосервіси — 36%, інтернет-трафік через браузер та додатки – 33%, соцмережі – 26% та месенджери – 4%.

Ціна питання

Згідно дослідження британського провайдера Cable.co.uk мобільний Інтернет в Україні  виявився найдешевшим у Європі та 4-м за доступністю в світі (вартість мобільного трафіку в нашій країні становить $0,51 за 1 ГБ).

Це дозволяє конкурувати з провайдерами стаціонарного Інтернету, але при цьому надавати послуги там, де перебуває користувач, без прив’язки до дому чи офісу. Вдома, на роботі, у кафе, у парку, на стадіоні чи у транспорті — мобільний Інтернет завжди з вами.

Крім того, мобільний інтернет має високий ступінь захисту, на відміну від гостьових WiFi-мереж.

Сьогодні мобільні оператори є одними з найбільших інвесторів і платників податків в країні. Наприклад, материнська компанія Turkcell (lifecell є частиною цієї міжнародної телекомунікаційної групи) інвестувала в економіку України близько 2 млрд доларів США за останні 15 років.

вариант2 (1)

Які тарифні плани обирають мешканці Черкас

Топ-3 тарифні плани за популярністю серед абонентів lifecell у Черкасах стали «Лайфхак», «4 Безліміти» та «Інтернет Жара».

Їх обирають насамперед за вдале поєднання збільшених об’ємів інтернет-трафіку та кількості хвилин для традиційних голосових дзвінків.

А нещодавно, спеціально для прихильників звичайних голосових дзвінків lifecell  запустив унікальну послугу  «Слухняні хвилини». Тепер користувачі деяких тарифних планів можуть хоч щодня збільшувати кількість пакетних хвилин для дзвінків на будь-які українські номери до 1000, 1500 чи 2500 хвилин. Це в рази більше, ніж в середньому витрачає українець за місяць.

До того ж, lifecell ― єдиний серед трійки найбільших мобільних операторів України, який надає абонентам можливість сформувати власний тариф, використовуючи тарифний конструктор «Зроби сам». Користувач може самостійно визначити кількість хвилин, повідомлень і трафіку, після чого система автоматично підрахує абонплату і дозволить підписатися на створений тариф.

Більш детальна інформація доступна на офіційному сайті оператора www.lifecell.ua .

 

 

Можливо Вас зацікавить