«Роботи з покращення школи будуть проводитися й надалі», — Бондаренко на відкритті актового залу у 17-ій школі

P1170050
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні у черкаській школі №17 відкрили відремонтований актовий зал. Протягом 5 років приміщення було закрите, а на його оновлення з бюджету міста виділили більше 600 тис. грн.

P1170048

«Я щиро радий знаходитися у новому залі 17-ї школи. Надзвичайно приємно, що цей зал відкрився спільними зусиллями Черкаської міської ради і адміністрації школи. Відверто кажучи, не може бути школа в центрі міста без актового залу. Я вважаю,  що ці 5 років, які зал був закритий, були надзвичайно неприємними. Попереду у нас багато роботи: облаштування шкільного подвір’я і багато-багато іншого», — зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

P1170060

Також Анатолій Васильович наголосив, що роботи з покращення шкільного приміщення будуть проводитися і надалі, аби школа була і матеріально забезпеченою, і  залишалася однією з найкращих не лише в області, а й в Україні.

Оновлений актовий зал у 17-ій школі — це не єдине відкриття, яке планують провести у місті. Про це під час свого виступу розповів Ігор Волошин, директор департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

«Ми повинні комплексно підходити до вирішення будь-яких питань. На базі департаменту 140 навчальних закладів і ми намагаємося не обділити жоден. Таких довгобудів, як цей актовий зал,  у місті є чимало. Є 7-8 закладів, де немає спортивних зал, тобто дітки повноцінно не займаються фізкультурою. Але ми в цьому році плануємо відкрити оновлені спортивні зали», — інформує Ігор Володимирович.

Сьогодні ж в оновленому приміщенні актового залу черкаської школи №17 зібралися першокласники, їх батьки та гості, аби провести свято «Прощавай, Букварику!» Малеча радувала глядачів своїми здібностями, щирими посмішками та веселими співами.

P1170079

P1170095

P1170072

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • val_may

    Анатолий Бонд, огласите список таких работ по ДРУГИМ школам города, чтобы не быть голословным!