Роботу «Черкаситеплокомуненерго» високо оцінили у НКРЕКП

2_1451
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах із робочим візитом побувала делегація представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Вони завітали на запрошення директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Під час візиту вони відвідали низку об’єктів у Черкасах та зустрілися із керівництвом міста. Під час зустрічі із міським головою Анатолієм Бондаренком, його заступниками, керівниками департаментів та представниками ЧТКЕ обговорили перспективи розвитку теплосистеми України і Черкас зокрема.

«Варто зазначити, що тарифи на тепло у Черкасах є одним з найнижчих в Україні.  У рейтингу із 22 позицій: ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2-му місці — 1030,94 грн/Гкал, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» на 10-му місці — 1382,83 грн/Гкал. Ми, як міська влада будемо і надалі працювати над тим, щоб містяни отримували якісну послугу з теплопостачання за адекватною ціною. А вас, як Національного регулятора, в свою чергу, просимо забезпечити баланс між інтересами споживачів міста і інтересами виробників», — звернувся міський голова Анатолій Бондаренко до представників НКРЕП.

Ті ж, зі свого боку, схвально оцінили роботу КП «Черкаситеплокомуненерго» і співпрацю міської влади і комунального підприємства.

А директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась розповів про плани КП:

«Ми хочемо методологічно рухатися вперед. Ми хочемо змінити принципи прокладки мереж і затвердження інвестпрограми. Щоб вона затверджувалася не на шматок мережі, а щоб все було враховано у комплексі:  із джерелом, із ремонтом котельні, щоб це була повна реконструкція за новими правилами  і в нових умовах».

Можливо Вас зацікавить