Родина Душейків привітала жителів Чорнобаївщини з новорічними святами

IMG_0213
banner

Найкращим, найвеселішим і найтеплішим спогадом дитинства для кожного з нас було і є свято Нового року. Це час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка, на яку з нетерпінням очікує як дітвора, так і дорослі, і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Родина Душейків, знаних аграріїв з Чорнобаївщини, стала справжніми чарівниками в переддень новорічних свят для всіх працівників корпорації «Дніпро», ветеранів сільськогосподарського виробництва, пайовиків та особливо для вихованців дитячих навчальних закладів територіальних громад, на землях яких господарюють.

- Здавалося б, ну що ті цукерки та вітальна адреса, — говорить Надія Леонтіївна Шемшур, голова ветеранської організації зі Степового, – та для людей старшого покоління це дуже важливо. Адже це ще один приклад шанобливого ставлення наших засновників до ветеранів праці та турботи про них. Приємно отримувати кожного року святкові пакунки і відчувати, що нас не забувають.

В переддень новоріччя крім солодощів, шкільні колективи Франківського НВК отримали підсилюючу апаратуру, Вереміївський та Москаленківський НВК по принтеру, Красенівський НВК — посуд для шкільної їдальні, Степівський НВК  —  комплект стільців для учительської кімнати. Для Староковрайської ЗОШ приємним сюрпризом стало вручення подарункового сертифікату на суму 74 500 гривень для придбання крісел в актовий зал.

IMG_0141

А Васютинському НВК, який, до речі, в цьому році по рейтингу освіти району серед 34 загальноосвітніх закладів зайняв перше місце, було придбано настільний хокей.

Хоча справа не тільки у подарунках, а в передчутті дива, у надії на втілення мрій. Один із співзасновників корпорації «Дніпро» Григорій Петрович Душейко відвідав святкові ранки і особисто вручив приємні подарунки учнівським та педагогічним колективам, здійснивши їхні мрії. Вітаючи з наступаючим Новим 2018 роком  запевнив, що корпорація «Дніпро» й надалі візьме на себе зобов’язання надавати суттєву допомогу всім вище названим навчальним закладам у вирішенні шкільних потреб та поточних ремонтів. А на завершення побажав:

«Нехай зорі світять яскраво, сонце освітлює шлях, сповнений райдужних надій, радісних подій свята та руху вперед. Нехай новини будуть гарними, знайомства приємними, навчання успішним, а неприємності дрібними. А новий рік принесе тільки добро і радість».

DSCN1134

Отримавши дарунки, дітвора та їхні наставники ще з більшим натхненням поринули в святкову атмосферу. Юні артисти, які в концертному одязі кумедних зайчиків, ведмедиків, сніговиків, лісовиків та сніжинок чудово відтворювали цікаві сценарії, які готували заздалегідь, перевтілювалися в улюблених героїв, співали, танцювали, веселилися, отримуючи і даруючи насолоду як собі, так і присутнім. Всі учасники святкового дійства мали можливість продемонструвати свої оригінальні костюми та взяти участь в різних конкурсах.

IMG_0270

Кожен з керівників навчальних закладів, звертаючись до своїх благодійників — родини Душейків, висловлювали слова вдячності за солодощі та подарунки, які наповнили мішок Святого Миколая та Діда Мороза, за цікаві екскурсійні поїздки, літній відпочинок, безкоштовне харчування, ремонти, постійну підтримку, велику допомогу і турботу, яку відчувають протягом багатьох років.

Р.S Тільки на новорічні святкування, подарунки, сюрпризи та солодощі корпорацією «Дніпро» було витрачено майже мільйон гривень.

*Розміщено на правах реклами

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить