Салони краси, ярмарки і майстерні: виконком дозволив працювати у Черкасах низці об’єктів торгівлі і сфери послуг

5e872ca79c4c8-parykmakherskaya-v-saranske-byznes-planjpg
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах відновлять роботу низка об’єктів торгівлі та сфери послуг за умови дотримання ними вимог законодавства щодо протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19. За це сьогодні проголосували члени виконкому. 

До переліку ввійшли такі об’єкти:

- магазини з продажу будівельних матеріалів, електроінструментів та електрообладнання (кабельно-провідникової продукції, засобів освітлення), сантехніки, канцелярських товарів, книжкової продукції та меблів;

- майстерні з ремонту взуття, одягу, ремонту та встановлення вікон, дверей, воріт, огорож за індивідуальним замовленням, перукарні  та салони краси, салони з надання послуг для догляду за домашніми тваринами, салони ритуальних послуг, проєктні організації;

- ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції;

- окремі магазини, розміщені у торговельних центрах;

- літні майданчики ресторанів.

Окрім того, заступник міського голови Юрій Ботнар запропонував додати до цього переліку можливість відвідування парків, скверів і пляжів, а також закладів, які там працюють, з дотриманням усіх заходів безпеки; спортивних зал, об’єктів для тренувань (не для проведення змагань). Також сюди приєднали підприємців, які торгують квітами.

За словами ж юриста міськради, всі обмеження приймалися Кабміном і скасовувати їх має теж Кабмін, тож це рішення виконкому, цілком імовірно, не буде перешкодою для правоохоронців у складенні протоколів на представників торгівлі через порушення ними умов карантину.

First1

Можливо Вас зацікавить