Сергій Бабкін подарує Черкасам спеціальний концерт  

babkin
besplatka_728_90_ukr

У заключному етапі всеукраїнскього туру. який охопив 23 українські міста, фронтмен гурту «5’nizza» завітає до нашого краю теж. Виступ в обласному центрі відбудеться 23 січня 2019 року.

Нова «Музасфера», якою дихає, і яка надихає Бабкіна – разом з однойменним альбомом – пошириться в приміщенні ПК «Дружба народів» о 19:00.

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8»  вирушив у велике турне на підтримку  однойменного альбому ще минулої осені; а поміж концертами він встиг відзнятись разом з дружиною і своїми дітьми у комедії «11 друзів з Моршина», всеукраїнська прем’єра якого відбудеться 11 січня і до якого Сергій написав музику.

«Музасфера» —  13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом Бабкіна. До трек-листа платівки увійшли такі хіт-бойовики як «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики музиканта. До речі, один з синглів цієї платівки, а саме «Де би я» — за статистикою стала найбільш ротованою в ефірі українських радіостанцій у 2018 року.

Окрім випуску альбому, як вже було сказано, посиленно почав співпрацювати з кіношниками. Не так давно в український прокат вийшов мульт, що так сподобався малечі — «Грінч». Мало хто знає, що головний герой — зелена кумедна істота, що намилилась вкрасти Різдво, — говорить голосом Сергія. Ось що про цей досвід говорить сам Бабкін:

— Мені дуже пощастило: окрім того, що я дублював таку чудернацьку істоту, я, по суті, дублював одного зі своїх улюблених акторів – Бенедикта Камбербетча, котрий озвучував Ґрінча в оригіналі.  Я й не уявляв, що це настільки важкий і напружений процес. Після трьох днів запису боліла кожна м’яза. Щоб сказати фразу максимально чітко інтонаційно і в характері, ти напружуєш все тіло. Ґрінч надзвичайно емоційний і складний персонаж. У ньому є розвиток. Протягом всієї історії він змінюється, і наприкінці це вже зовсім інший внутрішній світ – не такий, як на початку. Навіть не можеш собі уявити, що це одна й та сама істота. Зрозумівши, чому він такий, ви безперечно його полюбите!

Квитки на єдиний виступ Сергія БАБКІНА в Черкасах можна придбати в касі Палацу культури. Онлайн продаж:
https://concert.ua/ru/event/sergei-babkin-cherkassy
Бабкин_Черкассы_506х206
First1

Можливо Вас зацікавить