Сесію Черкаської облради розпочали при заблокованій трибуні

17821114_1124313304363646_673506827_n

Продовження сесії облради, яка ніяк не може закінчитися через те, що депутати ніяк не проголосують за питання щодо припинення торгівлі з окупованими територіями, сьогодні розпочалося із блокування трибуни учасниками АТО.  Вони прийшли вимагати, щоб депутати почали голосувати за господарські питання, а політичні звернення залишили наостанок.

- Ми блокуємо цю трибуну, тому що потрібно затвердити господарські питання на сесії, а потім вже повертайтеся до своїх звернень, — сказав голова ГО «Об’єднання бійців-реформаторів» Сергій Лугеря.

Зокрема, мова йде про питання, що стосуються забезпечення хворих на діабет ліками, фінансування послуг гемодіалізу, місцевих заказників та іншого.

За словами голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця, депутати перейшли до розгляду до 27 питання порядку денного, натомість звернення до вищого керівництва країни щодо ситуації в ОРДЛО залишили на потім.

Фракція БПП «Солідарність» зняла з порядку денного проект рішення щодо економічної блокади тимчасово окупованих територій.

- Ми знімаємо це питання з порядку денного, тому що вже третій раз не можемо перейти до порядку денного. Закликаю всі фракції до плідної співпраці, щоб ми вирішували питання області, а не політичні, — сказав депутат облради від БППзаступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.

Наразі вже приступили до розгляду питань порядку денного, проте трибуна так і залишається заблокованою. Олександр Вельбівець відзначив, що сесія відбудеться у будь-якому разі. Навіть при заблокованій трибуні.

Нагадаємо, що вже третю сесію підряд не можуть проголосувати за питання щодо економічної блокади.

Читайте: «В обласні раді знову виник конфлікт через блокадників«

17806713_1124304287697881_310139790_n

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить