Ще драйвовіше: фестиваль «Холодний Яр» пересік екватор (фото)

DSC_0104
besplatka_728_90_ukr

На Черкащині другий день поспіль триває фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Екватор заходу зібрав на своїх галявинах гостей майже з усіх куточків України.

DSC_0027

DSC_0011

Тут кожен охочий не лише відчуває фестивальну атмосферу, а й займається справою, яка є до душі. Так, для гостей проводиться виставка від Українського інституту національної пам’яті, показовий виступ зі змішаних єдиноборств від вихованців Аркадія Конверцева та турнір зі стрільби імені Мирослава Мисли.

На локаціях відбуваються різноманітні майстер-класи, участь у яких беруть як дорослі, так і дітлахи. Велику кількість учасників зібрав майстер-клас з розмалювання екологічних торбинок за участю Сергія Василюка, лідера гурту «Тінь Сонця». Під час проведення співак зазначив, що організація фестивалю «Холодний Яр» є надзвичайно важливою, оскільки згуртовує людей та дарує їм позитивні й незабутні враження.

DSC_0040

DSC_0079

Традиційною частиною програми фестивалю залишаються гутірки. Сьогодні гості фестивалю поспілкувалися з Юрієм Руфом, який презентував книгу «Вектор протидії. На зламі епох», письменницею Лесею Горліс-Горською, краєзнавцем та дослідником «Коліївщини» Євгеном Карасем тощо.

DSC_0077

DSC_0115

Незмінно-колоритною залишається атмосфера у наметовому містечку фестивалю. Тут, незалежно звідки ти приїхав, відразу знаходиш однодумців та друзів. Одеситка Ольга приїздить на фестиваль уже втретє. Каже, що атмосфера заходу з кожним роком стає все кращою, а враження залишаються надовго. А тальнівчанин Андрій приїхав вперше, але разом із усією сім’єю.

- Це хороша нагода побачити щось нове, поспілкуватися з цікавими людьми та просто відпочити, — каже він.

DSC_0123

DSC_0036

DSC_0022

Варто зазначити, що із 19:00 години розпочалися музичні виступи відомих українських гуртів, а опісля пісенної частини стартують відеопокази.

А яким фестиваль нескорених був учора, можна згадати за посиланням.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить