Ще один привід сказати про свої почуття: черкасці про День Святого Валентина

faec693c7255143010cd569b2c0bd7f1_XL
престо 728_90_ранкова кава

День святого Валентина — свято усіх закоханих, яке відмічається 14 лютого, як українцями, так і іншими народами світу. Зараз вже мало хто згадує, як воно виникло, сприймаючи його як черговий привід зробити своїй коханій половинці приємний сюрприз.

Якщо вірити легендам пізнього Середньовіччя, колись римський імператор Клавдій II вирішив, що солдати мають жити лише для армії, а не для дружини й дітей,тому вніс заборону на шлюби.Тоді ж жив священик і по сумісництву воєнний лікар Валентин, який таємно вінчав пари.Через деякий час його діяння стали відомі і його кинули за грати, приговоривши до смертної кари. У в’язниці він покохав доньку тюремного наглядача Юлію. Перед смертю він вирішив написати їй листа-валентинку, в якій зізнався про свої почуття. Дівчина отримала її 14 лютого, коли її Валентин вже був мертвий.

Існує ще декілька схожих легенд виникнення свята. Спільним залишається одне — 14 лютого стало днем любові й взаємних почуттів.

Вже пізніше у чотирнадцятому столітті письменник Джефрі Чосер оспіває день закоханих у своїй поемі «Пташиний парламент», де розкриває думку про те, що День святого Валентина — це особливий день для всіх люблячих сердець.

Так це свято почали відмічати у Європі, а вже пізніше і у всьому світі.

Для України відзначення Дня усіх закоханих стало суперечливим питанням: одні вважають його особливим і прекрасним днем, а інші взагалі не розуміють, навіщо його відмічати.

- Це прекрасно, що є особливий день, коли закохані можуть приділити один одному увагу і подарувати подарунки, — ділиться враженнями першокурсниця черкаського ВНЗ Анна.

Натомість третьокурсник Владислав, переконаний, що це дивне свято і сенсу його відзначати немає.

Сталою традицією у Валентинів День стало  дарувати подарунки своїм коханим людям. Стандартно презентують валентинки, квіти, шоколад. Але зараз мало хто дотримується цих стандартів та й побажання щодо подарунків у всіх різні.

Читайте також: Час усього червоного і плюшевого минув, або щоб я ніколи не подарувала на День святого Валентина

- Мені здається, що найкращим подарунком в цей день буде увага і маленька срібна прикраса. Така річ і коштує недорого, і радувати око буде набагато довше, ніж квіти, — говорить студентка Анастасія.

Про те, що не варто чекати особливого моменту, щоб зробити подарунок коханій людині, говорить студент Руслан.

- Я вважаю, що дивно якось чекати особливого моменту чи дня. Подарунок можна зробити в будь-який день і для цього не обов’язково повинна бути якась дата. Щодо подарунків, то, думаю, тут потрібно відштовхуватися від інтересів і побажань людини, — ділиться своїми думками хлопець.

День Святого Валентина — це свято кохання та щирості почуттів. А щодо подарунків своїй коханій людині, то головне не забувайте, що їх слід робити з любов’ю.

Будьте коханими та кохайте!

Автор матеріалу студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ліна Іванова

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить