Шість нардепів з Черкащини проголосували ЗА відставку Олексія Гончарука

Шість нардепів з Черкащини проголосували ЗА відставку Олексія Гончарука
besplatka_728_90_ukr

У ході сьогоднішнього засідання Верховної Ради України відбулося голосування за проєкт Постанови про відставку Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука (№ 3158). ЗА проголосували шість нардепів від Черкащини. Такі дані були оприлюднені на сайті Верховної Ради України.

Зазначимо, що ЗА такий проєкт проголосували нардепи Любов Шпак від 194-ого округу, Олег Арсенюк від 195-ого округу, Андрій Стріхарський від 196-ого округу, Олександр Скічко від 197-ого округу, Сергій Нагорняк від 199-ого округу та Антон Яценко від 200-ого округу. Нардеп від 198-ого мажоритарного округу Черкащини Сергій Рудик не брав участь у голосуванні.

На своєму Telegram-каналі Олексій Гончарук зазначив, що шість місяців роботи — це дуже короткий термін, щоб оцінювати результати будь-якого Уряду. Проте він відзначив, що за цей час вдалося прийняти багато рішень.

Додамо, що 4-ого березня Денис Шмигаль подав декларацію кандидата на посаду Прем’єр-міністра України. Так, він задекларував 155 тис. доларів готівки, а його дружина Катерина Шмигаль — 80 тис. доларів готівки. У власності його дружини також знаходиться легковий автомобіль Land Rover 2016-ого року випуску. Вартість такої автівки складає 831 тис. 900 грн.

First1

Можливо Вас зацікавить