Школяра 21 школи та рятувальників нагородять за порятунок двох дівчат

kryga
besplatka_728_90_ukr

Школяра 21 школи та рятувальників, які учора на пляжі «Живчик» врятували двоє дівчат, нагородять. З таким депутатським запитом звернувся депутат від Партії вільних демократів Олександр Згіблов. Проте, як відзначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, на ранковій нараді вони вже обговорювали, як відзначити героїчний вчинок школяра і рятувальників.

Гроші на придбання цінних подарунків на цей рік вже закінчилися, тому директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук відзначила, що буде під час сьогоднішньої сесії вносити пропозиції з голосу, щоб на ці потреби перекинули 30 тис. грн. Таким чином вони зможуть відзначити героїчний вчинок школяра.

Нагадаємо, що вчора двоє малолітніх дівчат провалилися під кригу. Участь у порятунку двох дівчаток на Дніпрі взяв учень 21-ї школи м. Черкаси Богдан Волик, який ще до прибуття рятувальників, із ризиком для власного життя зумів дістатися до дівчат і витягнути одну з них на берег. Другу дівчинку, яка знаходилася у воді за 20 метрів від берега, з крижаної купелі витягли вже рятувальники.

First1

Можливо Вас зацікавить