Сила дає незалежність: у Черкасах День народження України відсвяткували по-спортивному (ФОТОРЕПОРТАЖ)

sport festyval
besplatka_728_90_ukr

По-спортивному у цьому році в Черкасах відзначили День народження України. Видовищні спортивні змагання, найтриваліший в країні футбольний матч, який завершився реєстрацією національного рекорду, танцювальні майстер-класи, змагання на воді, командні бої та запальна музична сцена — це все про цьогорічний День Незалежності.

Організатором такого спортвиного дійства виступила Черкаська міська рада. У планах — зробити такий формат проведення свята щорічним в контексті перетворення Черкас на спортивну столицю.

Святкування було розбите на декілька локацій.  На відкриті спортивні майданчики перетворилися Долина троянд, пляж Казбетський та територія Центрального стадіону.

- Очікувано, що на пляжі було трохи менше людей, в Долині троянд більше і найбільша кількість на Центральному стадіоні. Але ми не можемо не створювати і тих локацій, адже у нас місто на Дніпрі і у нього є великі перспективи й у водних видах спорту, — відзначив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар. — В принципі, людей прийшло багато. Ми задоволені. Оргкомітет, звичайно, робитиме якісь висновки, що треба поліпшити.

sport festyval 13

Загалом же, відзначає заступник, головна ідея фестивалю — це показати, що спорт поруч, а здоровий спосіб життя — це круто, правильно і корисно, а сила дає незалежність.

sport festyval 5

Ще раз нагадаємо, що 27-а річниця Незалежності України запам’ятається Черкасам встановленням національного рекорду із найтривалішого футбольного матчу, що тривав рівно добу. У ньому взяли участь 1174 спортсмени різного віку. Найстаршим гравцем стала 72-річна вчителька фізичної культури, яка викладала у 8 школі, Любов Карпівна, а найменшим гравцем став 8-річний Олександр Дорошенко.

sport festyval 18

sport festyval 17

sport festyval 16

sport festyval 7

sport festyval 19

sport festyval 14

sport festyval 11

sport festyval 12

sport festyval 9

sport festyval 10

sport festyval 8

sport festyval 6

sport festyval 3

sport festyval 4

sport festyval 2

sport festyval 15

First1

Можливо Вас зацікавить