«Скажи їм дякую!»: у Черкасах стартував соціальний проект до Дня рятівника

rjatuvalnyky
besplatka_728_90_ukr

«Скажи їм дякую!» Така назва кидається в очі з десятка білбордів, які нещодавно з‘явилися на вулицях Черкас. Ідея цього соціального проєкту виникла після пожежі на вулиці Смілянській, коли ДСНСники змогли врятувати з житлового будинку малу дівчинку та провести оперативну евакуацію у безпечне місце кілька родин, інформує пресслужба ДСНС України в Черкаській області.

Тоді, перелякана, проте щаслива мати, тримаючи на руках замурзану, але неушкоджену доньку проводжаючи очами рятувальників сказала своїй малій, — Донечко, скажи дядям дякую.

Дійсно, дуже часто на завершення робіт з ліквідації наслідків різноманітних надзвичайних подій  рятувальники чують від громадян слова подяки. Лише цього року у місті кількість врятованих Службою порятунку під час надзвичайних подій громадян перевищила 50 осіб. Звісно, за кожним випадком стоїть рятувальник. Не випадково, за проявлені мужність та героїзм 12 рятувальників черкаського гарнізону отримали нагороди та відзнаки. Але бачили б люди, як сяють очі у фахівців Служби, коли вони чують від громадян щирі слова подяки.

Тоді й було вирішено, що соціальний проєкт має бути присвячений простим хлопцям у бойовому одязі, які своєю мужністю та самопожертвою довели, на них можна розраховувати, вони поруч, вони готові допомогти, — завжди!

До реалізації соціального проєкту із такою оптимістичною назвою «Скажи їм дякую!» із задоволенням долучилися популярні в місті рекламні продакшн студії, а також відомі фахівці фото- та відео-справи.

Побачивши на білбордах знайомі обличчя, засвітилися гордістю близькі та рідні рятувальників, — хто як не вони знають, їхні чоловіки займаються важливою, відповідальною та необхідною справою.

- Зупиніться на мить. Придивіться у ці прості, щирі обличчя. Вони серед вас, так само стурбовані буденними проблемами, схвильовані життєвими справами. Вони завжди поруч. Тож, за нагоди, не забудьте привітати та подякувати знайомому рятувальникові за їхню працю, за нелегкий труд, за спокійну впевненість та професіоналізм, за ваш спокій, який вони охороняють сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу. Скажіть їм дякую! — закликають на офіційній сторінці ДСНС України в Черкаській області.

First1

Можливо Вас зацікавить