Скільки зроблено і коли фінішують ремонтні роботи в Черкаському драмтеатрі (ВІДЕО)

teatr
besplatka_728_90_ukr

Другий рік триває відбудова Черкаського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Нагадаємо, у липні 2015- го року у будівлі сталася пожежа. Вогонь знищив дах, вщент вигоріла глядацька зала. Тільки рік потому театр взялися ремонтувати. Нині перекритий дах, відновлено тепло- та електропостачення. Коли двері обласного храму Мельпомени відкриють перед черкащанами дізнавалася Юлія Норовкова, внформуі ЧСН.

Остаточної дати здачі приміщення в експлуатацію немає. Підрядника не підганяють, відзначає директор театру Петро Ластівка, найбільше потрібно приділити уваги сцені.

Тим часом в театрі тривають нові постановки.

Детальніше у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Петро Кравчук

    На задньому плані височить десятиповерховий будинок , котрий збудували буквально за рік , а драмтеатр може й зачекати , тим більше , що за оренду площі на якій стоять мафи з продажу квітів приносить прибуток , цікаво в чию кишеню.Та й інформації , хто винуватець підпалу не відомий ,грошики з бюджету міста на ремонт освоюємо , директор в надії . що чорна хмара над його головою розсіється приблизно така картина олією.