«Слуга народу» не створюватиме осередків чи ініціативних груп до місцевих виборів», — Олександр Завітневич (ВІДЕО)

83421593_321531052100561_2094904662657335296_n
besplatka_728_90_ukr

26 грудня у Черкаській міській раді було сформовано нову депутатську групу «Слуга народу», до якої ввійшли шестеро депутатів (Микола Фомич, Олена Шевченко, Олександр Дишлюк, Артур Акопян, Сергій Тищенко та Володимир Бурячинський). Згодом на офіційній сторінці партії «Слуга народу» спростували таку інформацію, аргументуюючи це тим, що партія вирішила не створювати фракції в обласних та міських радах. У студії «ВиЧЕрпно» народний депутат України, голова Комітету з питань національної безпеки, оборони й розвитку у Верховній Раді України Олександр Завітневич прокоментував таку ініціативу від черкаських депутатів.

Після появи інформації щодо створення в Черкаській міській раді депутатської групи «Слуга народу» Олександр Завітневич на своїй сторінці у «Facebook» назвав їх самозванцями. З приводу цієї ситуації виникло багато заяв і коментарів.

- Я не можу назвати це скандалом, адже таких ситуацій було дуже багато в нашій країні. Якщо хтось хоче приєднатися до змін, реформ в країні, ініціативи президента, то це можна безперешкодно зробити, але, не використовуючи назву партії «Слуга народу». Якщо черкаські депутати хотіли бути окремою групою, то могли назвати її, наприклад, «За довіру до президента» або «За підтримку до президента», — наголосив Олександр Завітневич.

Раніше ми писали, що голова міжфракційної депутатської групи «Слуга народу» в Черкаській міськраді Сергій Тищенко заявив, що створене міжфракційне депутатське об’єднання не є фейковим і будь-які депутати міської чи обласної ради можуть створити міжфракційні групи.

Зі свого боку народний депутат Олександр Завітневич повідомив, що до місцевих виборів партія «Слуга народу» не створюватиме осередків чи ініціативних груп.

- Ні партія, ні народні депутати не спілкуються з паном Тищенко, — додав Олександр Завітневич.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить