«Слухняним голосувальником ніколи не був», — Олег Петренко про труднощі «вибивання» коштів для свого округу (ВІДЕО)

petrenko
besplatka_728_90_ukr

Кожен народний депутат України, особливо мажоритарник, залучає кошти з державної субвенції на розвиток свого округу. Нардеп Олег Петренко розповів у студії «Вичерпно», наскільки складно «вибивати» кошти для їхнього освоєння в Черкасах, враховуючи складну політичну ситуацію в місті та й в цілому по Україні.

Депутат зазначив, що історія з субвенціями є непростою і навіть потребує окремого ефіру:

- Перед виборами більшість депутатів намагаються «розмазувати тонким шаром» субвенцію по окрузі. Заводити найбільшу кількість державних коштів через субвенцію на проблеми соціально-економічного розвитку регіону можуть дозволити собі дуже провладні депутати.

Запевняє, що нічого у світі не буває просто так. В усього є інша сторона медалі, і якщо ти хочеш отримувати на округ субвенцію, маєш бути «слухняним кнопкодавом».

- Адже ті, хто хочуть ще більше коштів, не просто голосують за все підряд, вони ще бігають по залу та кнопкодавлять для більшої кількості голосів, — каже Петренко.

Олег Петренко розповів, що слухняним голосувальником він ніколи не був, у нього завжди є своя особлива думка:

- Згодом із подібними речами стало складно. Важко залишатися самим собою з власною думкою, не голосувати за всю ту мерзоту, яку тобі підсовують. Адже тобі ж завтра повертатися на округи, де люди запитають, чому ти за це голосував. Тому я намагався спрямовувати кошти на серйозні інфраструктурні проекти, незалежно від того, якою буде моя подальша політична кар’єра.

Нардеп вважає, що не перетворитись на безвольного голосувальника непросто, але запевняє, що йому вдається отримувати субвенції та реалізовувати багато важливих, корисних проектів на окрузі.

Детальніше у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить