Сміттєпереробний завод, чисті водойми та покращення екології: Віталій Пустовіт розповів, із якою програмою йде у депутати (ВІДЕО)

Снимок

besplatka_728_90_ukr

Генеральний директор ПРАТ «Юрія», а нині кандидат у депутати до Черкаської міської ради від політичної партії «За майбутнє» Віталій Пустовіт у студії «ВиЧЕрпно» розповів, чому вирішив балотуватися від політичної партії «За майбутнє» та з якою програмою йде у депутати.

Як зазначив Віталій Пустовіт пропозицій від інших політичних сил було багато та він вирішив підтримати чинного міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

«Насправді були пропозиції від інших політичних сил. Та мені імпонує партія «За майбутнє». Чому? Перш за все, тому що лідером партії є Анатолій Бондаренко, він працьовита людина, усі черкасці бачать скільки всього він зробив для міста. Це і вплинуло на моє рішення доєднатися до цієї партії», — сказав пан Віталій.

За словами кандидата у депутати, роботи у місті ще багато, але з довірою, підтримкою, яку заслужив Бондаренко усе реально зробити.

«Я йду у депутати задля того, щоб забезпечити місту чисті водойми, збудувати сміттєпереробний завод, покращити екологію», — наголосив Пустовіт.

Детальніше дивіться у відео:

*політична інформація

First1

Можливо Вас зацікавить