Списки тих, кого пропускають на мосту, потрібно оновлювати, — заступник голови ОДА (ВІДЕО)

20526025_1965878457015552_2140501866384594348_n

Нещодавно у студії «ВиЧЕрпно» заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв та начальник САД у Черкаській області Владислав Демиденко розповіли про процес виконання ремонтних  робіт на черкаському мосту. Зокрема, Костянтин Омаргалієв зазначив, що у найближчий час планується оновлення списків, за якими будуть позачергово пропускати через дамбу. 

«Ми неодноразово піднімали питання перепусток на нарадах. Зараз є відповідні списки із транспортом, який стосується ремонту і охорони мосту, також є списки спецмашин. Мені їх усі приносили на підпис. Це списки підрядників, списки охорони, але  моєї машини немає у цих списках. Коли мені і моїм колегам треба проїхати до мосту по справах, то ми телефонуємо черговому поліцейському  і домовляємося, щоб нас пропустили, але ми не проїжджаємо міст, ми доїжджаємо лише до нього, аби там провести наради», — зазначив Костянтин Омаргалієв.

Також чиновник наголосив, що він сам приїжджав на міст і передивлявся  списки, за якими пропускає поліція.

«До речі, тиждень тому я порекомендував, аби оновили ці списки, щоб не було зловживань, бо дійсно у них є написані від руки якісь додаткові номери. Тому ми загострили на цьому увагу і зараз ці списки продублюємо і переробимо», — сказав Омаргалієв.

Детальніше дивіться у відео.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить