«Спорт тренує не лише тіло, а й загартовує дух, волю і характер», — Анатолій Нужний

IMG-20190420-WA0000
besplatka_728_90_ukr

Черкаська Школа Каратедо східних єдиноборств виховує сотні спортсменів, організовує та проводить десятки змагань та турнірів, вихованці Школи беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, здобуваючи призові місця.

20 квітня у Черкасах за сприяння голови Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолія Нужного відбувся Відкритий турнір з Шорінзірю Кенкокан Каратедо, Косікі Каратедо.

Учасниками турніру стали  97 спортсменів з Черкас, Києва та Одеси.

- Спорт тренує не лише тіло, а й загартовує дух, волю і характер, — переконаний Анатолій Нужний. – Карате – це східне єдиноборство, мистецтво бою з потужною школою духовного виховання. І надважливо сьогодні всіляко сприяти розвитку спортивного виховання дітей та молоді. Адже саме це дозволить нам виховати міцне, здорове і сильне майбутнє покоління.

DSC_6270

Школу Каратедо східних єдиноборств у Черкасах очолює президент ГС «ФСККККУ», Шихан, володар 4 дан Шорінзірю КЕНКОКАН КАРАТЕДО, 4 дан КОСІКІ КАРАТЕДО, 4 дан шотокан, 1 дан годзю рю, майсер спорту з карате та дзюдо, володар звання Останній Самурай в Україні Юрій Потапенко.

- З Юрієм Михайловичем ми познайомилися майже 5 років тому, коли я вперше привів свого старшого сина на тренування, — пригадує Анатолій Нужний. — І відтоді почалася наша дружба і співпраця. На жаль, для того, щоб реалізувати на належному рівні всі проекти, які є у планах Школи, зазвичай не вистачає матеріального ресурсу. Тому я, і як батько, і як політик, не можу залишитися осторонь.

DSC_6444

На переконання політика, виховання здорової молоді повинно стати  питанням «номер один» для влади міста та області. Тому Анатолій Нужний запевнив, що й в подальшому разом із черкаською командою «Нашого краю» сприятиме розвитку Школи.

- Черкаська Школа Карате-до східних єдиноборств заслуговує на те, щоб про її вихованців і тренерів знали не лише в Україні, а й у світі. Саме наші спортсмени повинні здобути міжнародне визнання, прославляючи ім’я рідної України. І я докладу максимум зусиль для досягнення цієї мети!

За результатами змагань серед 97 учасників 1 і 2 місце розділили порівну 42 учасники, а 3 місце отримало 19 юних спортсменів.

DSC_6418

Можливо Вас зацікавить