Спортивне обладнання для гімнастичної зали було завезено контрабандою, — Олег Петренко (ВІДЕО)

petrenko
besplatka_728_90_ukr

Корупція і некомпетентність — ці дві основні причини народний депутат України VІІІ скликання Олег Петренко вважає визначальними у тій ситуації, яка склалася із Черкаським гімнастичним комплексом, відкритим ще восени минулого року, однак досі не зданим в експлуатацію. Саме за сприяння нардепа на нього було виділено кошти з державного бюджету. 

Читайте також: Де нам тренувати дітей? — на виконкомі вимагали ввести в експлуатацію гімнастичний зал

- Зараз багато говорять про об’єкт, який пафосно відкрили у минулому році. Кульки, політики стрічечку перерізали, дітей запустили на не введений в експлуатацію об’єкт. Але ж спортивна зала це не тільки будівля, а ще спортивне обладнання, і з ним своя історія. Таке спортивне обладнання є тільки у нашої олімпійської збірної в Конча-Заспі, яке їм подарували. Так ось це обладнання також проходить як речовий доказ у кримінальному провадженні, оскільки воно було завезено контрабандою. Оскільки половину грошей, у виділенні яких з держбюджету я посприяв, потрібно було красти. А щоб це зробити, вирішили зекономити на розмитнені, — розповів у студії «Вичерпно» екс-нардеп.

Олег Петренко запевняє, що спортивний комплекс є цілком безпечним, однак через чиюсь некомпетентність зала досі не введена в експлуатацію. Особи, відповідальні за цю ситуацію, обов’язково мають бути покарані, переконаний він:

«Зала досі не введена в експлуатацію з однієї причини: ті бездарі, які цим займаються, не хочуть брати на себе відповідальність, яку потрібно буде понести за те, що пустили дітей заради піару в об’єкт, який формально не введений в експлуатацію».

Детальніше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить