Спортивно-оздоровчий проект #ПРОКИНЬСЯ стартує у Черкасах

LXIOd
besplatka_728_90_ukr

На День Незалежності у Черкасах проведуть безкоштовне оздоровче тренування для всіх охочих. Захід проведуть у місті вперше під егідою усеукраїнського проекту #ПРОКИНЬСЯ. Його мета — змінити статистику смертності населення України за допомогою спорту. До нього долучаються відомі особистості, популярні фітнес-тренери та активні українці по всій країні. Відтак, починаючи з 24 серпня, і Черкаси приєднаються до оздоровчого проекту.

- Отримати заряд бадьорості та позитиву на весь тиждень, активно розпочати свій ранок, а також стати здоровішим. Усе можна буде отримати на наших безкоштовних тренуваннях. До всього, в межах занять учитимемо всіх правильній техніці бігу, — розповідає тренер проекту #ПРОКИНЬСЯ у Черкасах Ігор Журавель.

Вікових обмежень для занять, кажуть організатори, немає. Головне – бажання займатися спортом і ставати здоровішим. Відтак, у Черкасах заняття з #ПРОКИНЬСЯ відбуватимуться щосуботи о 7-00 у Долині троянд. Тренування — безкоштовні. Їх проводитиме кваліфікований черкаський тренер, реабілітолог, дворазовий чемпіон України з легкої атлетики та переможець забігу X-Challenge від фестивалю Summer Challenge у Черкасах Ігор Журавель.

First1

Можливо Вас зацікавить