Стали відомі результати службової перевірки по 27-ій черкаській школі

shkola
besplatka_728_90_ukr

За результатами службової перевірки директору ЗОШ №27 в місті Черкаси була винесена догана за порушення абзацу 1 пункту 1 статті 7 Закону України «Про освіту» та пункту 1 наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради №259 «Щодо застосування української мови в закладах освіти».

- Сподіваюсь і вірю, що подібних ситуацій більше не буде в галузі освіти міста Черкаси та і всієї України. У побуті спілкуймося будь-якою зручною для нас мовою, при виконанні службових повноважень — виключно державною. Це чітка позиція. Українська мова — одне з найбільших багатств нашого народу, маємо її цінувати та плекати! — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов.

Нагадаємо, 3 вересня урочистотсі до Дня знань у 27-школі були проведені недержавною мовою. Це зафіксували спеціалісти департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР. Окрім того,  в мережі Інтернет з’явилася інформація про те, що директор 27-ї  черкаської школи заборонила учням приходити на лінійки у вишиванках та національному одязі.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить