Стало відомо, скільки жителів Черкащини задекларували свої понадмільйонні статки

deklaracii
престо 728_90_ранкова кава

Задекларували понадмільйонні статки 6 жителів Черкаської області.

Порівняно з даними минулорічної деклараційної кампанії станом на 1 квітня на 1988 збільшилась кількість поданих декларацій та на 37 мільйонів гривень більша за минулорічну сума задекларованого до сплати ПДФО. Минулого року про понадмільйонні доходи поінформували 8 осіб та податкової знижки до повернення було заявлено в сумі 2,3 млн.грн.

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області, державні податкові інспекції області отримали і обробили 11057 декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 351,4 млн гривень. До сплати за поданими деклараціями підлягає 16,3 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,5 млн грн військового збору. Податкова знижка до повернення склала 3,43 млн. гривень.

Триває останній місяць кампанії декларування доходів, одержаних протягом 2017 року. Громадяни, які зобов’язані декларувати доходи та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, мають подати декларацію до 2 травня, а громадяни для реалізації права на податкову знижку за 2017 рік – до 31 грудня.

Декларацію про майновий стан і доходи платники податків подають до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси (реєстрації).

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить