Стан уманського школяра, який знепритомнів і не прийшов до тями, погіршився. Потрібна допомога

serce_dopomoha
banner

Днями в уманській родині трапилася біда: вранці другокласник Іван знепритомнів і не прийшов до тями. Хлопчика доставили до реанімаційного відділення Уманської міської лікарні, інформує «Громадське-інфо«.

У телефонному режимі мама хлопчика Ольга Гриб повідомила, що стан дитини погіршився. Лікарі не можуть встановити діагноз, через що втрачається дорогоцінний час.

“Моя дитина в перший день дихала і відчувала біль, а тепер і цього немає. Його тоді треба було доставити до Черкас. Час втрачено.” – зазначає пані Ольга.

ваня - копия

Складності додає і той факт, що за три дні не встановлено, що з дитиною. Діагностована раніше пухлина головного мозку не підтвердилася, відповідно, ніхто не знає, від чого потрібно рятувати хлопчика.

Закликаємо всіх небайдужих до чужого горя об’єднатися! Потрібні контакти провідних нейрохірургів країни, а також інших спеціалістів, що можуть взятися за порятунок дитини. Відлік часу іде на години. Всі поради, пропозиції та уточнення можна дізнатися безпосередньо у мами, 0972722986 Ольга.

Крім того, дитині потрібен препарат Альбумін (у списку перший). В Умані його немає в наявності, тому просимо небайдужих допомогти у придбанні.

28061605_1848926461793490_4927327295828624655_o - копия

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить