Станіслав Коломієць ініціюватиме створення муніципальної варти у Черкасах (ВІДЕО)

Станіслав Коломієць ініціюватиме створення муніципальної варти у Черкасах (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Ініціювати таке рішення спонукало те, що у вихідні дні Управління інспектування Черкаської міської ради не працює і, відповідно, не в змозі проконтролювати появу нових незаконних тимчасових споруд. Муніципальна варта також зможе тримати під контролем продаж алкогольних напоїв у нічний час в кіосках та інших магазинах. Про це розповів начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць у студії «ВиЧЕрпно».

«Оскільки на вихідні дні я від’їжджаю до Києва і працівники управління теж відпочивають, недобросовісні підприємці користуються ситуацією і, знаючи, що у нас немає підрядної організації, що ми не провели тендер і демонтувати їх не будуть, «по беспрєдєлу» ставлять ці МАФи. Муніципальна варта буде наглядати за порядком цілодобово, зокрема, і у вихідні дні», — запевняє Станіслав Коломієць.

Також в управлінні інспектування наголошують, що для виконання усіх повноважень, їм необхідно розширювати штат:

«У нашому штаті є 12 інспекторів, але цього недостатньо: нам не вистачає працівників ще на три райони міста. Працівники з однієї зони розділяються і виконують роботу там, де у нас є прогалини. Наразі нам необхідно розширити штат хоча би на 6 інспекторів», — додав Коломієць.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить