Стипендія Президента України зросла до 2600 гривень на місяць

studenty
banner

Стипендія Президента України для переможців конкурсу Малої академії наук та Всеукраїнських олімпіад зросла з 1243 до 2600 гривень на місяць. Таку стипендію отримають 270 найкращих учнів. Переможців відзначила 13 листопада 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Нещодавно Виконавча Рада ЮНЕСКО прийняла рішення, що МАН стане Центром ЮНЕСКО 2-ї категорії. Таким чином Мала академія наук України буде структурою, що під егідою організації допоможе розвивати наукову освіту в Східноєвропейському регіоні та інших країнах світу. Таку категорію надають організаціям, що становлять інтерес для ЮНЕСКО у зв’язку зі своєю культурною цінністю, досвідом та системою роботи.

Цього року серед стипендіатів – 150 переможців учнівських олімпіад та 120 переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. 42 учні отримуватимуть стипендію Президента України другий рік поспіль, а 7 – третій рік. Серед них Анастасія Лівочка (м. Львів), яка тривалий час веде активну дослідницьку роботу. У попередні роки дівчина працювала над винаходами для АТО, а цього року отримала нагороди за екологічну розробку – прилад для пральних машин, який вбереже довкілля від шкідливого впливу миючих засобів.

Виплата стипендій здійснюється Міністерством освіти і науки через Національний центр «Мала академія наук України» безпосередньо на банківські рахунки стипендіатів. З 2006 до 2017 року лауреатами стипендії Президента України стали 3240 осіб.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить