Стріляв та погрожував гранатою: на Канівщині напали на бригаду «швидкої»

shvydka
besplatka_728_90_ukr

6 листопада на Канівську підстанцію швидкої медичної допомоги надійшов виклик «Травма голови у чоловіка». Бригада ЕМД одразу виїхала в село Ліпляве, що на Канівщині. Про це повідомляє КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Приїхавши на місце події, медики з’ясували, що травму отримав 22-річний чоловік під час сварки з рідним братом. Зі слів молодшого, старший брат вдарив його по голові невідомим предметом. Фельдшер надав допомогу пацієнтові, у якого виявив розсічену рану потиличної ділянки голови.

У цей час медику подзвонив диспетчер і повідомив, що, зі слів водія, біля автомобіля «швидкої» лунають постріли. Вибігши на вулицю, фельдшер зрозумів, що біля автівки дійсно стріляв з невідомої зброї старший брат потерпілого. Також, зі слів водія, чоловік кричав і погрожував дістати бойову гранату. Бригада викликала поліцію.

У зв’язку з тим, що допомогу потерпілому працівики ЕМД вже надали і на місці події була реальна загроза їхньому життю та здоров’ю, бригада до приїзду мала на меті виїхати в безпечне місце. Але рухавшись на виїзд від будинку, автівка наштовхнулась на перешкоду – дорога була перекрита хмизом і дровами. Відтак, бригада не могла проїхати.

Приїхавши, поліція відібрала у нападника рушницю, яка виявилась пневматичною.

First1

Можливо Вас зацікавить