Студенти ЧДТУ зможуть проходити практику у Німеччині

nimechchina
besplatka_728_90_ukr

Починаючи із березня, студенти факультету харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету пройдуть стажування на сучасних європейських підприємствах харчової промисловості, що працюють за новітніми технологіями.

Про це повідомляє Діловий регіон.

- Університет уклав угоду, відповідно до якої у березні та травні дві групи студентів нашого факультету зможуть пройти стажування на переробних підприємствах м’ясної промисловості та винних заводах Німеччини. Працюючи на цих підприємствах, наші студенти зможуть отримати практичні знання про найсучасніші переробні технології, — зазначила декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ Лариса Чепурда.

За її словами, уже пройшла співбесіду ще одна група студентів, що проведе літню практику у готелях на балтійському узбережжі Німеччини. Загалом, у цих стажуваннях, що поєднають отримання практичних знань зі своєї спеціальності, мовну практику, знайомство із країною та добре оплачувану роботу, візьмуть участь 40 студентів ЧДТУ.

First1

Можливо Вас зацікавить