Студенти ЧНУ долучаються до наповнення української Вікіпедії

chnu-2
besplatka_728_90_ukr

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького започатковано пілотний проект наповнення україномовного розділу Вікіпедії студентами та викладачами.

Ініціаторами цього став ННІ природничих наук, адже протягом лютого у Вікіпедії триває акція під назвою «Тиждень біології», метою якої є написання статей на відповідну тематику, — повідомляє прес-служба навчального закладу.

В університеті відбулася презентація на тему «Вікіпедія — крок в освіту майбутнього», яку представив адміністратор Вікіпедії, методист  Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Володимир Крижанівський. Він розповів про історію розвитку Вікіпедії, основні засади її функціонування та правила допису матеріалів до неї.

У рамках Вікіпедії функціонує освітній проект, що дозволяє дописувати студентам матеріали під керівництвом викладачів. Студенти ННІ природничих наук, які зроблять кваліфіковані дописи до україномовної Вікіпедії, отримають додаткові бали (замість написання рефератів, підготовки сповіщень тощо) з відповідних предметів. Кількість отриманих балів залежить від передбаченої програмою предмета кількості балів за аналогічні форми робіт.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить