«СУБи можуть брати участь у конкурсі по управителю багатоквартирних будинків в Черкасах», — Олександр Радуцький (ВІДЕО)

"СУБи можуть брати участь у конкурсі по управителю багатоквартирних будинків", - Олександр Радуцький (DSLTJ)
besplatka_728_90_ukr

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький, який активно бореться із проблемою підняття тарифів та позивається до суду щодо скасування рішення по управителю багатоквартирних будинків міста, розповів, чи є на сьогоднішній день альтернатива приватним підприємствам та чи можуть СУБи брати участь у конкурсі. На ці питання він відповів у студії «ВиЧЕрпно».

За його словами, КП «Черкаситеплокомуненерго» готове обслуговувати будинки і скласти конкуренцію іншим підприємствам, пропонуючи тариф у розмірі 3,50 грн:

- Нехай ТОВ «Сантехбудконструкція» бере участь у конкурсі з тарифом 3,50 грн, а не 7 або 8 гривень. Хочу наголосити, що депутати не голосували за скасування СУБів. Вони можуть повернутися, але не можуть підняти тариф. Також СУБи можуть брати участь у конкурсі. Для цього треба, щоб виконком проголосував за повернення всієї техніки, яка колись належала СУБам.

Олександр Радуцький зауважив, що нещодавно на території ТОВ «Сантехбудконструкція» з’явилася техніка, яка, ймовірно, знаходилась у власності СУБів.

- Для того, щоб брати участь у конкурсі на управителя, це підприємство не має загальної бази, техніки, яка необхідна для забезпечення базових потреб міста, — підкреслив депутат.

Наголосив Олександр Романович і на тому, що нещодавно міський голова Черкас Анатолій Бондаренко накладав вето на рішення депутатів міської ради, які скасували рішення виконкому, щодо збільшення тарифів і визначення управителя:

- Зараз він подав апеляцію на скасування ухвали, яка зупинила вето. Він робить все, щоб приватна структура за завищеними цінами продовжувала брати участь у конкурсі.

Детальніше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить