Суд обрав міру запобіжного заходу двом активістам «Нацкорпусу» (ВІДЕО)

Суд призначив покарання двом активістам "Нацкорпусу" (ВІДЕО)

Фото: Дмитро Кухарчук

besplatka_728_90_ukr

Соснівський районний суд обрав міру запобіжного заходу лідеру «Нацкорпусу» Черкащини Дмитру Кухарчуку у вигляді цілодобового тримання під домашнім арештом, інший активіст Антон Братко перебуватиме під нічним домашнім арештом.

У ході судового засідання прокурор вніс клопотання про обрання Дмитру Кухарчуку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб без можливості внесення застави. У свою чергу, слідчий клопотав про тримання Кухарчука під вартою, бо той може перешкоджати слідству і впливати на підозрюваних осіб.

Адвокат Дмитра Кухарчука під час розгляду справи зауважив, що вручення підозри відбулося зі значними порушеннями. Спочатку повідомлення про підозру відбулося 11 березня, а вже 12 березня було повідомлено про зміну підозри.

Дмитро Кухарчук заявив, що “Нацкорпус” не мав на меті ворожих дій, а хотів поставити питання до Президента України Петра Порошенка щодо “Укроборонпрому”, на яке він не відповів.

Судом було встановлено, що Дмитро Кухарчук не притягувався раніше до кримінальної відповідальності, є ветераном АТО, також враховано спосіб його життя.

Рішенням суду було ухвалено до 10 травня, тобто впродовж двох місяців, тримати Дмитра Кухарчука під домашнім арештом.

Нагадаємо, 9 березня, під час візиту в Черкаси Президента України Петра Порошенка сталися сутички між правоохоронцями та представниками Нацкорпусу. Представники Нацкорпусу прийшли на виступ Президента біля палацу Дружби народів, коли зі сцени звучав гімн України. Вони намагалися прорватися на сцену, проте на заваді стали правоохоронці. Після цьго виникла бійка.

У стутичці постраждав  керівник Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий та ще 15 правоохоронців. Один з них опинився в реанімації.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить