Суд продовжив термін тримання під вартою черкаському снайперу, якого підозрюють у вбивстві сина київського депутата

Суд продовжив термін тримання під вартою черкаського снайпера, якого підозрюють у вбивстві сина київського депутата
besplatka_728_90_ukr

Печерський суд Києва на місяць продовжив термін тримання під вартою черкаському снайперу Андрію Лаврезі, який є одним із підозрюваних у вбивстві трирічного сина київського депутата В’ячеслава Соболєва. Закрите судове засідання відбулося 25 січня, пише «Hromadske».

Читайте також: Черкаського снайпера, якого підозрюють у вбивстві

сина київського депутата, взяли під варту

Адвокат Лавреги Сергій Козир зазначив, що до підозрюваних застосовані заходи безпеки, тому розгляд клопотання прокуратури відбувався у закритому режимі. Суддя Сергій Вовк під час повного оголошення рішення 28 січня зазначив, що засідання відбулось у закритому режимі саме на прохання сторони захисту, а суд у повному обсязі задовольнив клопотання прокуратури. Натомість, мотиваційна частина тексту ухвали не була озвучена з тієї ж причині — закритого судового засідання.

За даними слідства, Андрій Лаврега був тим, хто безпосередньо стріляв у автомобіль Соболєва 1 грудня, а Семенов давав йому сигнал, коли депутат вийшов із ресторану. За версією слідства, Андрія Лаврегу до злочину залучив росіянин Юсуп Абуєв, з яким він познайомився у зоні бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, що трагедія сталася 1 грудня біля ресторану «Mario», коли було розстріляно джип власника ресторану, бізнесмена і депутата Київської облради від БПП В’ячеслава Соболєва.

За словами Соболєва, все сталося дуже швидко, коли вони тільки від’їхали від ресторану і стояли на світлофорі. Водій почув постріл, потім почала кричати його дружина Інна. Коли чоловік зрозумів, що сталося, то вибіг з дитиною на руках і став кричати про допомогу. «Швидка» забрала малюка з вогнепальним пораненням голови до лікарні. Однак дитина померла дорогою до лікарні.

Затриманим оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого пунктами 2, 11, 12 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Досудове розслідування у кримінальному проваджені триває.

First1

Можливо Вас зацікавить