Суддя, яка розглядала справу по забудові Митниці, отримала догану

Зеленський призначив двох суддів на Черкащині
besplatka_728_90_ukr

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Придніпровського районного суду міста Черкас Світлану Позарецьку. Про це йдеться на сайті ВРП.

До неї вирішено застосувати дисциплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

“Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою ПП “Шора” та обслуговуючого кооперативу “ЖБК “Престижний”, поданою через адвоката Новіка В.І., притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Придніпровського районного суду міста Черкас Позарецьку Світлану Михайлівну та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця”, – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, ПП “Шора” – це компанія, яка мала намір забудувати пустирі поблизу пляжу «Живчик» у Черкасах. Підприємство погодило у всіх інстанціях детальний план території, який дозволяє будувати житлові будинки від вантажного порту до вул. Сержанта Жужоми в мікрорайоні Митниця, тобто на намитих ще в радянські часи землях, які так і не були освоєні. Детальний план передбачав, окрім житлової забудови, цілу низку закладів інфраструктури, дитячі садочки і навіть спортивний комплекс, а також велику пішохідну зону, з’єднання острова навпроти «Живчика» із узбережжям намитою косою із велодоріжками та облаштування набережної для човнів та яхт-клубу на самому острові. Утім цей детальний план згодом було скасовано, повідомляє “dzvin.media“.

First1

Можливо Вас зацікавить