Судитимуть черкащанина, який грабував дітей, погрожуючи їм ножем

noj5
besplatka_728_90_ukr

Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно черкащанина, який вчинив 5 нападів на неповнолітніх осіб з метою заволодіння чужим майном, поєднаних з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя особи.

Встановлено, що даний чоловік вчиняв напади на малолітніх, які перебували на гральному майданчику, з метою заволодіння чужим майном, із використанням холодної зброї, а саме, тримаючи ніж перед обличчям дітей, в подальшому зрізав мотузки з шиї, на яких знаходились золоті хрестики.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 187, ч. 2 ст. 187  КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, (розбій) та напад з метою заволодіння чужим майном, вчинений особою яка раніше вчинила розбій, поєднаний з погрозою застосування насильства небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу).

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить