Своє відкликання Олександр Радуцький не сприйняв всерйоз (відео)

raduckiy
besplatka_728_90_ukr

За відкликання Олександра Радуцького, яке відбулося 1 квітня, як повідомляв Дмитро Кухарчук, проголосували 509 черкасців. Олександр Радуцький не сприйняв це всерйоз та вважає проведення зборів юридично неправомірними.

- Пункт 8 статті 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» каже про категоричну заборону проведення таких зборів у приміщеннях державної влади і в органах місцевого самоврядування, — сказав депутат та вважає, що в холі Черкаської міської ради жодним чином не може зібратися 520 людей.

До цього на заводі «ТЕМП», 30 березня, проводились ініціативні збори з відкликання депутатів від ПВД, ВО «Черкащани» та РПЛ (Тетяни Чорнобіль, Віталія Косяка, Максима Скорика, Максима Шадловського та Альони Цегвінцевої).

За словами Олександра Радуцького, ініціативна група голосувала за відкликання цих депутатів через порушення їхніх програмних засад, коли вони йшли на вибори від політичних партій, і відсутність звітів, які б характеризували їхню роботу. Ще однією причиною відкликання депутатів стало поєднання своєї службової діяльності на цій посаді з посадою в органах місцевого самоврядування.

Чому на ініціативних зборах не відкликали інших депутатів, які займають посади в органах місцевого самоврядування, ініціативна група, за словами Радуцького, ініціативна група ще не дійшла до них.

На закиди, що Олександр Романович є ініціатором зборів, він заперечив, сказавши, що «ініціатором є не Радуцький, а люди». В ініціативну групу по відкликанню депутатів входять 4 особи: Юрій Кубрицький, Сергій Кузляєв, Тарас Коломоєць і Олександр Згіблов (двоє останніх є депутатами Черкаської міської ради).

Також Олександр Романович заперечив і факт підвозу людей. Депутати, які мають бути відкликані, скликали прес-конференцію, на якій вони заявили, що відбувався підвіз людей до місця слухань.

- Я зі своїми виборцями приїхав теж на машині, підвіз їх і що? 4 особи було. Хто пішки приходив, хто під’їжджав. Спеціального підвозу не було, — сказав Олександр Радуцький.

Детальніше інтерв’ю з Олександром Радуцьким дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить