Так він зважує: Роман Діскант розповів, як радив Бондаренку спілкуватися із Зеленським (ВІДЕО)

Роман Діскант
besplatka_728_90_ukr

Депутат Черкаської міської ради, підприємець Роман Діскант у студії «ВиЧЕрпно» висловив свою позицію щодо конфлікту між міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та президентом України Володимиром Зеленським.

Читайте також: «Черкаси будуть чинити опір»: Бондаренко відповів Зеленському

Як розповів Роман Діскант, у нього була ромова з міським головою з цього приводу:

«Я вважаю, що міський голова Черкас не може боротися на рівні з президентом України, це неможливо. Хочу сказати, що Анатолій Васильович людина, яка на емоціях приймає рішення, тому зі мною не радився. Зі свого боку я його просив виважено підходити до своїх слів, на що отримав відповідь, що саме так він і зважує слова».

Читайте також: Бондаренко оприлюднив довідку про те, що не має судимостей

Нагадаємо, 20 травня під час пресконференції президент України Володимир Зеленський прокоментував дії міського голови Черкас Анатолія Бондаренка щодо послаблення карантину в місті, назвавши його бандитом.

У відповідь на це, адвокат міського голови Денис Ципін подав до Печерського суду міста Києва позовну заяву про захист честі та гідності Анатолія Бондаренка.

Також у позовній заяві йдеться, що він просить стягнути з Президента України Володимира Зеленського на користь Анатолія Бондаренка моральну шкоду за приниження честі, гідності та ділової репутації в розмірі однієї гривні.

А 23 червня судове засідання по справі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка проти президента України Володимира Зеленського перенесли на 18 серпня.

За словами міського голови, суд аргументував таке рішення тим, що у них закінчилися марки та конверти.

Детальніше дивіться нашому у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить