«Таксист — не жіноча професія» — жорстоко вбита черкащанка розповідала журналістам про свою роботу (ВІДЕО)

Безымянный
banner

Ірина Чуприна була затятим автомобілістом і збиралась водити вантажівку.

Черкаська таксистка, яку після кількох днів розшуків знайшли мертвою, була затятим автомобілістом і не уявляла життя без машини. Про це вона розповідала в інтерв’ю, яке отримала ТСН.

На момент розмови з журналістом Ірина працювала таксисткою восьмий рік. За кермом свого авто водійка розповідала про любов до роботи, ставлення до неї чоловіків-водіїв та різницю між жінками та чоловіками на дорозі.

-  Як ви пішли в таксі?

- Любов до автомобіля. Без «баранки» життя немає, тому і наважилась піти в таксі. Пішла на маленьку фірму. Директор одразу сказав «добре, поїхали». І поїхали.

- Якщо щось з машиною трапляється, наприклад, колесо можете поміняти?

- Колеса взагалі без проблем. Востаннє я стала просто на перетині вулиць, під сильним дощем, і не було інших варіантів взагалі. Пасажир був нетверезим, допомогти не міг. І робити вже нема чого – береш ключ, гайки відкручуєш, дістаєш запаску, ставиш і поїхали.

-  Скільки часу займає заміна колеса?

- Якщо нічого екстраординарного не стається, то 6-7 хвилин. На роботі це не позначається. Я не кидаю роботу в таких випадках. Єдиний був випадок, коли мені погано прикрутили колесо, і воно в мене відпало. Я поплакала, прикрутила і поїхала далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вона не була авантюристкою і мала тверезу голову» — брат загиблої таксистки

- Як люди реагують, коли бачать жінку за кермом таксі?

- Є кілька варіантів. Перший – «жінка, де тут пасок безпеки». Це завжди будь ласка, без питань. Буває, кажуть, що вперше їдуть з жінкою. Тоді завжди кажу – дай Бог, щоб не востаннє. І третє – чоловіки, які більш старшого віку, кажуть, що ніде від вас жінок порятунку немає, вже й до таксі дістались.

-  Ви вважаєте, що таксист – жіноча професія?

-  Абсолютно ні. Вперше я зрозуміла сенс фрази «залізний кінь», коли на Новий рік добу пропрацювала. Тоді в мене був легковик, і в мене просто ноги «колесом» стояли, я не могла зрозуміти, чому. Мабуть, тому і «залізний кінь», що ніби з коня злізла. Але я з фанатів, я дуже люблю свою роботу.

-  Скільки ви кілометрів проїхали?

- Здається, тисяч зо 500. Я взагалі активний користувач автомобіля – і в Болгарію за кермом їхала, і на Західну Україну разів 10-15 їздила. Раніше і до Криму їздила, тому і кілометраж великий.

-  Лаєтесь за кермом?

-  Так, що й казати. Особливо, коли в мене не працював сигнал, років зо три «бібікалка» не працювала.

-  Всі правила знаєте?

-  Буквально нещодавно я перездала на категорію «С», бо хочеться розвиватись, хочеться сісти за кермо вантажівки. Іспит на знання правил здала. Та й за стільки років в мене найбільша аварія, коли я стояла на світлофорі і мені в фаркоп в’їхала дама.

-  Чоловіки з інших машин якось вітаються, коли бачать вас за кермом?

-  Була смішна історія. Чоловіки взагалі не люблять, коли їх жінки на трасі обганяють. І ось була історія, в мене ще легковик був, і я об’їхала чоловіка. Він натиснув на газ, обігнав мене і його одразу зупинили патрульні за перевищення.

-  Чому говорять, що жінки гірше водять?

-  Чоловік та жінка мислять по-різному, різні рішення приймають ситуативно на дорозі. І чоловік може чекати однієї поведінки автомобіля, але коли жінка за кермом, може бути інше. Але в мене не зовсім жіночий стиль водіння.

Нагадаємо, про зникнення таксистки з Черкас Ірини Чуприни поліції повідомила її донька 8 січня після того, як не змогла з нею зв’язатись у звичний час. Поліція розшукала авто Ірини у Черкасах, але саму жінку розшукували ще кілька днів. З’ясувалось, водійка взяла пасажирів, які прямували до Сміли, відтоді зв’язку з нею не було. Тіло жінки виявили в лісосмузі, її вбивцю затримали – чоловік зізнався у скоєному. Пізніше в поліції заявили, що спіймали і його спільника. Однак будь-які подробиці розголошувати категорично відмовляються посилаючись на таємницю слідства.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Богдан Карпов

    (((