Тарас Висоцький розповів, чому вирішив звільнитися з ОДА та де працюватиме далі

Тарас Висоцький розповів, чому вирішив звільнитися з ОДА та де працюватиме далі
besplatka_728_90_ukr

У п’ятницю, 30 серпня, перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький написав заяву про звільнення. Така процедура мала відбутися згідно закону. Киянин Тарас Висоцький розповів «ВиЧЕрпно», чому вирішив написати заяву про звільнення та де працюватиме далі.

- Зараз триває оновлення влади, тому треба розуміти, що ця каденція буде впродовж п’яти років. Через сімейні та особисті обставини я змушений відмовитися від продовження роботи на займаній посаді, оскільки не маю можливості перевезти родину до Черкас. Дуже задоволений, що зміг чимось допомогти новому голові ОДА.

Також Тарас Висоцький зауважив, що хоче реалізувати себе на національному рівні. Наразі рішення ще немає, оскільки воно ще варіюється:

- Я прийшов з агропромислового комплексу, тож цими питаннями хотів би займатися і далі. Наразі я б хотів продовжити роботу у цій сфері. Рішення про призначення на посаду заступника міністра у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства ще немає.

First1

Можливо Вас зацікавить