Тепер черкащани можуть знайти роботу за допомогою онлайн-срвісу

Які професії є найоплачуванішими на Черкащині
besplatka_728_90_ukr

Фахівцями відділу рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості впроваджено в роботу інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Послуга дозволяє дистанційно за допомогою комп’ютерів отримати інформацію про актуальні вакансії роботодавців міста.

Зайшовши на офіційну fb-сторінку Черкаського міського центру зайнятості або за посиланням можна здійснити пошук вакансій шляхом переміщення курсору вулицями міста. Або ввівши в пошуковому полі ключові слова, наприклад, назву посади чи професії. І тоді відповідні геовідмітки вкажуть на актуальні пропозиції роботи. Також можна дізнатись про вимоги роботодавців до претендентів, обсяг заробітної плати, контактні дані працедавців та фахівців центру зайнятості.

Також на цій карті розміщені вакансії для молодих людей на період літніх канікул, виділені вони помаранчевим кольором. Використовуючи сучасні гаджети, молодь, яка шукає роботу на літній період, дистанційно й абсолютно безкоштовно може переглянути актуальні вакансії та підібрати для себе зручну за місцем розташування та цікаву роботу.

728x90

Ураховуючи позитивний досвід своїх коллег, відповідні Google-карти вакансій також розроблені фахівцями Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості та Уманського міського центру зайнятості. Робота над удосконаленням сервісу продовжується – щодня уточнюють актуальність вакансій та ведуть моніторинг.

Карту вакансій Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості можна переглянути тут.

Карту вакансій Уманського міського центру зайнятості можна переглянути тут.

Можливо Вас зацікавить