«Ті, хто перетнув межу — понесе покарання», — Аваков про відкрите кримінальне провадження за фактом масової бійки у Черкасах

resize_p0i7R8o4ehdbtQfLquEXDW9xrj5ITAkn_980x590
besplatka_728_90_ukr

Винних у сьогоднішньому, спровокованому мітингарями, вуличному насиллі буде притягнуто до кримінальної відповідальності. 

«Будь-якому гніву є розумні межі! Те, що сьогодні на мітингу Петра Порошенка в Черкасах зробили представники «Національного корпусу» — неприпустимо! Праведний гнів про корупційний злочин справедливий, але чи може він породжувати інші злочинні дії? Очевидно — не може. Очевидно, що багато серед агресивно налаштованих юнаків хотіли хардкору, а не справедливості і законності», — зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Міністр закликає справжніх патріотів думати про країну, а не розкручувати спіраль ненависті і хаосу, яка руйнує країну не менше, ніж корупція, проти якої всі справедливо протестують.

«Не буде ні розуміння першопричини обурення скандалом, ні поблажливості до бойових заслуг. Так поводитися не можна. Порушено кримінальне провадження. Ті, хто перетнули межу — понесуть покарання», — повідомив Арсен Аваков.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить