«Тільки соціально відповідальний бізнес сьогодні може вважатися успішним», — підприємець Араік Мкртчян

Мкртчян діти
besplatka_728_90_ukr

Майже 15 років СТОВ «Дружба», що на Чигиринщині, є сімейним бізнесом Араіка Мкртчяна та Армена Налбандяна. Підприємство займається тваринництвом та вирощуванням зернових культур. 

- Коли ми почали працювати, колгосп був з надзвичайно великими боргами. Ми не обанкрутили підприємство, як це робили тоді всі. Ми чесно перекрили всі борги до останньої копійки, починаючи від сільського бюджету, зарплати працівникам, закінчуючи — паями, — говорить Араік Мкртчян. – З роками ми зробили це підприємство успішним.

Сьогодні СТОВ «Дружба» є основним бюджетонаповнюючим підприємством села Боровиця та усього Чигиринського району. Проте окрім цього, підприємство бере активну участь у життєдіяльності самого району.

- Останній наш соціальний проект – це екскурсійні поїздки для дітей шкіл Чигиринського району до Черкас. Станом на сьогодні ми вже прийняли 10 навчальних закладів, а це близько 400 дітей. Завтра очікуємо ще на дві школи, — говорить Араік Рафікович.

Араік Мкртчян та Армен Налбандян повністю перекривають всі витрати на поїздку: починаючи з транспорту, закінчуючи харчуванням. Діти на власний вибір обирають, що вони хотіли б побачити. Найчастіше їхній вибір зупиняється на зоопарку та краєзнавчому музею.

- Деякі діти у Черкасах бували вперше, деякі – ні. Прийомом вони завжди залишаються задоволені. Їдуть стомлені, але щасливі. Ми будемо продовжувати працювати у цьому напрямку, бо вважаємо, що тільки соціально відповідальний бізнес сьогодні може вважатися успішним, — каже Араік Рафікович.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить