«То не чагарники, а спеціальна трава»: Бейн пояснив, чому Пагорб Слави має такий вигляд (ВІДЕО)

pagorb
besplatka_728_90_ukr

Наше видання вже акцентувало увагу на електронній петиції, в якій черкасці просять привести до ладу зовнішній вигляд Пагорба Слави у Черкасах. Відповідну петицію на сайті Черкаської міської ради зареєструвала містянка Анастасія Чубіна.

Проголосувати можна тут. 

«Коли Пагорб Слави, будучи не тільки центровим місцем, а й історичним, заростає бур’янами по коліно – то реально має бути соромно і комунальним службам, і тим людям, які за це відповідають. На те, щоб покосити траву не потрібно багато ресурсів і грошей», — каже авторка петиції.

У комунальному підприємстві, на чиєму балансі перебуває Пагорб Слави, запевняють, що прибирають там кожен день.  Насправді ж ще декілька тижнів тому на визначній пам’ятці Черкас ріс високий бур’ян, який довгий час ніхто не прибирав. Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін відгукнувся на петицію черкащанки та ініціював покос трави.

«Я побачив, що Анастасія зареєструвала петицію щодо незадовільного стану Пагорба Слави. І командою ми долучились до покосу трави. Левова частка – заслуга наших комунальних служб, ми лише допомогли», — каже Тренкін.

Та окрім трави з обох боків пагорба поросли чагарники, які псують зовнішній вигляд історичної пам’ятки. Директор КП «Комбінат комунальних підприємств» Анатолій Бейн пояснює, що високі кущі — то не чагарники, а спеціально посаджена рослина – дереза, яка своїм корінням затримує зсуви грунту.

У міськраді кажуть, що хотіли би бачити Пагорб Слави більш яскравим. Заступник міського голови Ігор Волошин запевняє, що вони готові приймати усі пропозиції, які є в містян:

«Ми готові заслухати громадськість,  ветеранські організації, освітян і фахівців-істориків. Має бути створена комплексна комісія для того, щоб облаштовувати таке місце, як Пагорб Слави».

Детальніше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить