ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас

narechenyj
besplatka_728_90_ukr

Уже традиційно наше видання підготувало до Дня закоханих ТОП-10 найзавидніших наречених міста Черкаси. За нашою суб’єктивною оцінкою, кожен з цих чоловіків достойний уваги в силу своїх життєвих досягнень і амбіцій. Тож, шановні читачки, уважно придивіться до кожного кандидата. Можливо, саме на вас він чекає!

Ми не взяли на себе сміливість розташувати цих чоловіків в рейтинговому порядку, право зробити це залишаємо за своїми читачами.

Оскільки публікація приурочена до Дня всіх закоханих, голосування ми закриємо 14 лютого о 12.00. Тож дивіться, обирайте, ГОЛОСУЙТЕ!

Переможці голосування отримають від нас приємний сюрприз!

Артур Акопян, 24 роки, депутат Черкаської міської ради, аспірант Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького

Артур Акопян

У першу чергу, на що зверне увагу Артур, чи володіє дівчина такими рисами як доброта і турботливість. Для нього важливо, щоб його друга половинка піклувалася про нього, створювала затишок і комфорт. Поруч він хотів би бачити веселу, оптимістичну дівчину, яка вірить у краще, вірить в свого чоловіка і завжди готова розвіяти всі його сумніви та розвеселити смішним жартом. І, звичайно, його обраниця не повинна мати шкідливих звичок. Та все це в ідеалі, наголошує Артур. Однак, якщо знайдеться така, яка поєднає в собі всі ці риси, то він її носитиме на руках і беззаперечно зробить найщасливішою людиною в світі!

Проголосувати можна ТУТ.

Юрій Ботнар, 32 роки, політик, заступник Черкаського міського голови

Юрій Ботнар

Близькі до ідеалу ті, хто має внутрішню гармонію, вважає Юрій. Тож хотів би, щоб до цього прагнула і його друга половинка. Для чоловіка дуже важливо, щоб його обраниця поділяла його погляди, тому ніколи не зверне увагу на дівчину, що вороже ставиться до України. Від себе може запропонувати своєму «ідеалу» завжди бути собою і зберігати гармонію в собі.

Проголосувати можна ТУТ.

Арсен Мкртчян, 29 років, приватний підприємець

Арсен Мкртчян

Арсену важко визначити якісь чіткі параметри для своєї майбутньої обраниці, все індивідуально. Дівчина має бути з характером, доглянутою та освіченою, має знати, чого вона хоче від життя та бути трохи зухвалою. З нею має бути цікаво, тому хлопець не вибере ту дівчину, яка не має життєвих цілей.   Не подобаються йому й самозакохані дівчата без манер та належного виховання. Для своєї обраниці він готовий бути справжнім чоловіком, надійним плечем та опорою. Готовий втілювати її найзаповітніші мрії.

Проголосувати можна ТУТ.

Сергій Кукушкін, 30 років, сільський голова Думанецької сільської ради, проживає в Черкасах

Сергій Кукушкін

У Сергія є чотирирічний син, тому, насамперед, дівчина має знайти спільну мову з малюком. Також у стосунках для нього дуже важлива вірність другої половинки. Сергій каже, що ніколи не зацікавиться дівчиною, яка бачитиме у ньому лише «гаманець». Окрім того, Сергій активно займається спортом, веде здоровий спосіб життя, любить активний відпочинок та автоспорт. Сподівається, що обраниця також поділятиме його захоплення.

Проголосувати можна ТУТ.

Андрій Куча, 29 років, заступник директора КП «Дирекція парків», депутат Черкаської міської ради

Андрій Куча

На думку Андрія, дівчина має бути розумною, дотепною, активною, з аналітичним мисленням. Дуже не любить наївність в дівчатах, особливо, якщо вона штучна. Цінує в стосунках щирість. «Я намагаюся бути максимально чесним і відкритим, цього хотів би і натомість», — зауважує хлопець.

Проголосувати можна ТУТ.

Олександр Решетник, 47 років, професійний арт-фотограф

Олександр Решетник

Найбільше в жінках Олександр цінує життєрадісність, чесність, відкритість. Не менш важливо, щоб обраниця була розумною і грамотною, а також чарівною і харизматичною.  Однак яким б якостями не володіла дівчина, головне – відчувати один одного, мати «хімію» у стосунках. Тоді для коханої чоловік готовий на все!

Проголосувати можна ТУТ.

Сергій Слинько, 33 роки, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування

Сергій Слинько

Зріст, колір волосся, вага – все стає не таким важливим, коли зустрічаєш саме ту, єдину! Для Сергія головне, щоб його жінка була готова кохати і бути коханою. І тоді вона отримає люблячого чоловіка, палкого коханця і турботливого батька їхніх дітей.

Проголосувати можна ТУТ.

Віталій Танюк, 27 років, бізнес-консультант, арт-директор салону краси «LILU EXPERT»

Віталій Танюк

Дівчина, яка зможе підкорити серце Віталія, повинна поєднувати в собі як зовнішню, так і внутрішню красу, приділяти час для саморозвитку і догляду за собою, вірити у свого чоловіка і підтримувати його у всіх починаннях. Не завадить і гарне почуття гумору. Хлопець ніколи не зустрічатиметься з дівчиною, у якою за зовнішньою красою більше нічого немає. І якщо знайдеться обраниця, яка володіє такими рисами, Віталій готовий стати для неї надійним супутником, який подарує їй упевненість у завтрашньому дні.

Проголосувати можна ТУТ.

Николай Фаіст, 30 років, займається відеопродакшеном в Черкасах

Николай Фаіст

Хлопець родом з Естонії, в Україні з 2013 року, однак готовий вибрати для себе другу половинку серед українських дівчат. Для нього дуже важливо, щоб його обраниця мала мрії і захоплення, готова була постійно самовдосконалюватися і розвиватися. Обов’язково повинна займатися спортом. Ідеальних людей не буває, вважає хлопець, але коли пара сходиться в основних для них якостях, тоді в дрібницях вони безперечно домовляться. На дівчину, яка не слідкує за собою та витрачає час лише на тусовки, Николай не зверне уваги.

Проголосувати можна ТУТ.

Костянтин Чернецький, 33 роки, директор кінотеатрів Мультиплекс у Черкасах, депутат Черкаської міської ради

Костянтин Чернецький

Не варто створювати ідеали, бо їх не існує, — переконаний Костянтин. Йому подобаються привабливі, відкриті, самодостатні жінки. Перше необхідне для знайомства, друге – для повноцінної комунікації. Для початку з людиною має бути приємно, комфортно, цікаво. А далі – все на рівні відчуттів: або є контакт, або немає. Однак, обману в стосунках чоловік не терпітиме, адже не любить в людях лицемірство і фальш. Краще відвертість і простота.

Проголосувати можна ТУТ.

Можливо Вас зацікавить