ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас 2020

zhenyh
besplatka_728_90_ukr

У День всіх закоханих наше відання підготувало ТОП-10 найзавидніших холостяків міста Черкаси! За нашою суб’єктивною оцінкою, кожен з цих чоловіків в силу своїх життєвих досягнень і амбіцій достойний уваги. Тож, шановні читачки, уважно придивіться до кожного кандидата. Можливо, хтось із них стане вашою долею!

Ми не взяли на себе сміливість розташувати цих чоловіків в рейтинговому порядку, право зробити це залишаємо за своїми читачами.

Голосування триватиме рівно тиждень. Тож активно ГОЛОСУЙТЕ до 12.00 21 лютого! Саме від вашого голосу залежить, хто з цих чоловіків стане найзавиднішим нареченим міста Черкаси.

Переможці голосування отримають від нас приємні сюрпризи!

Читайте також: ТОП-10 найзавидніших наречених-дівчат Черкас 2020

Андрій Вєков, 24 роки, спортивний журналіст, засновник обласного спортивного інтернет-порталу «Табло»

Андрій Вєков

Якщо жінка вміє жартувати, робить це гостро і може поставити на місце однією словесною конструкцією, вона автоматично – в ТОПі у Андрія. Для нього важливо, щоб його обраниця була цікавою у розмові, а от зовнішність відходить на другий план. Заради коханої чоловік готовий на будь-який божевільний вчинок, навіть якщо їй захочеться випити вночі посеред Дніпра келих шампанського!

Проголосувати можна ТУТ.

Сергій Воронов, 31 рік, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Сергій Воронов

У жінках Сергій  найбільше цінує щирість, відвертість та порядність. А, взагалі, зізнається, з людиною просто має бути комфортно. Чоловік ніколи не звернув би увагу на занадто гонористих. Особливо якщо гонор – безпідставний. А ще, каже, «не люблю обгортки без родзинки, а людину без душі». Заради ж коханої чоловік готовий на все, що не затьмарить власної гідності.

Проголосувати можна ТУТ.

Микола Голобородько, 30 років, співвласник «Центру стоматології Голобородько»

Микола Голобородько

Відчуття внутрішнього щастя – це те, чим має бути наповнена обраниця Миколи. На першому місці для нього – не краса і зовнішність, а доброта і людяність. Микола вірить, що справжнє кохання здатне подолати всі перешкоди!

Проголосувати можна ТУТ.

Артем Євтушенко, 27 років, ведучий заходів, конферансьє

Артем Євтушенко

У жінках Артем передусім цінує доброту та кмітливість, важливо, щоб дівчина мала почуття гумору та вміла йти на компроміс, була небайдужою до всього, що відбувається навколо й ділилася зі світом своїми емоціями. Хижачки, які полюють передусім на статки чоловіка, точно не зацікавлять Артема. Разом зі своєю коханою він готовий об’їздити весь світ!

Проголосувати можна ТУТ.

Ігор Зайчук, 26 років, член виконавчого комітету ЧМР

Ігор Зайчук

У жінках Ігор, насамперед, цінує відкритість та простоту. Ідеальний образ для нього – це усміхнена та харизматична жінка. Заради коханої він готовий на все. У першу чергу докладе всіх зусиль, аби посмішка не сходила з її гарного обличчя. У жінки, яка не цінує своє коріння та не поважає державу, в якій живе, немає жодних шансів завоювати серце чоловіка.

Проголосувати можна ТУТ.

Олександр Курявий, 27 років, юрист, підприємець

Олександр Курявий

Олександр зізнається, що у людях цінує простоту, тож ніколи не зустрічатиметься із дівчиною, яка має завищену самооцінку. Для нього важливо, щоб його друга половинка була доброю, вірною, вміла любити – людей, сім’ю, природу, життя. Заради коханої чоловік готовий на будь-який крок в межах закону! Якщо потрібно примчати на другий кінець світу – без проблем, Олександр це зробить!

Проголосувати можна ТУТ.

Руслан Малиновський, 31 рік, весільний ведучий, конферансьє, шоумен

Руслан Малиновський

Жінка із впевненим поглядом, спокусливою усмішкою та спортивною статурою має всі шанси заволодіти серцем чоловіка. Вона повинна дбати про своє здоров’я. Тож на жінку, яка зловживає алкоголем і курить, ніколи не зверне увагу. Для своєї обраниці готовий робити важливі кроки. Адже вона точно на це заслуговує!

Проголосувати можна ТУТ.

Олег Панченко, 26 років, професійний боєць MMA

Олег Панченко

Перше, що Олег хотів би бачити в дівчині, – це її справжність. Вона має бути відкрита у відносинах з першого дня знайомства, без показу демоверсій «ідеальної жінки». Його обраниця має бути для нього музою, душею, натхненням і надійним тилом, не боятися розділити з ним свої емоції, думки і переживання. Боротьба за першість, наголошує чоловік, має залишатися виключно в межах рингу, а поряд із собою він хоче мати ніжну і тендітну жінку. Для своєї музи він готовий на все і навіть трохи більше!

Проголосувати можна ТУТ.

Максим Підгорний, 33 роки, адвокат групи компаній «Нова якість»

Максим Підгорний

У жінках Максим цінує гнучкий розум, самодостатність, щирість та почуття гумору. А вміння готувати смачний борщ просто «must have». При цьому, якщо жінка час від часу готова буде з ним подуркувати, то це буде для неї тільки плюс. Максим переконаний, що чоловіків уже давно перестала приваблювати так звана «глупість» і наївність у жінках. Заради своєї обраниці він готовий назавжди повернутися жити в Черкаси (Максим Підгорний останні 10 років працював і жив в Києві – ред.).

Проголосувати можна ТУТ.

Володимир Полянський, 29 років, власник компанії «Transfer.Cherkassy»

Володимир Полянський

Володимир цінує у жінках справжність та природність. Його обраниця має бути тендітною і ніжною. А ще – чесною з ним в усьому. Він не терпітиме в стосунках лицемірства і нещирості. Головне, що він обіцяє своїй коханій, – зробити її щасливою.

Проголосувати можна ТУТ.

First1

Можливо Вас зацікавить