ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас

Головна на наречених-чоловіків
besplatka_728_90_ukr

Шановні читачі, наше видання після майже дворічної перерви, вирішило знову представити вам ТОП-10 найзавидніших наречених міста Черкаси. Ми не претендуємо на об’єктивність, проте вважаємо, що ці чоловіки можуть заслуговувати на увагу черкащанок. Тож, шановні читачки «Вичерпно», радимо Вам уважно придивитися до цих представників сильної статі, можливо в комусь з них Ви знайдете свій ідеал. Ми не взяли на себе сміливість розташувати цих чоловіків в рейтинговому порядку, право зробити це залишаємо за своїм читачами. 

Оскільки публікація приурочена до Дня всіх закоханих, голосування ми закриємо 14 лютого о 12.00. Тож дивіться, обирайте, ГОЛОСУЙТЕ!

Артур Акопян, 23 роки, депутат Черкаської міської ради, голова Спілки вірменської молоді в Черкаській області

Артур Акопян

Обраниця хлопця повинна бути красивою, доброю і грамотною. При виборі другої половинки він в першу чергу звертатиме увагу на розум, зізнається, що не любить дівчат з обмеженим світоглядом, які дбають тільки про свій зовнішній вигляд і не переймаються внутрішнім саморозвитком. Артур ніколи не зверне увагу на легковажну дівчину, адже у стосунках цінує постійність і серйозність.

Проголосувати можна ТУТ.

Мішико Беселія, 25 років, професійний боксер

Мішико Беселія

Мішико чекає на свою обраницю, а от особисті вподобання  воліє тримати в таємниці.

Проголосувати можна ТУТ.

В’ячеслав Василенко, 29 років,  власник бійцівського клубу №1 «GRIZZLY MMA», чемпіон світу з бойового самбо, президент Федерації бойового самбо і панкратіону

Вячеслав Василенко

Справжня і сильна жінка може підкорити В’ячеслава одним поглядом. А ще вона повинна бути в міру божевільною і здатною на неординарні вчинки, які він їй запропонує зробити разом із ним. Сам же він заради коханої готовий на все!

Проголосувати можна ТУТ.

Артем Марштупа, 28 років, директор туристичного агентства «Соната»

Артем Марштупа

Його дівчина має володіти такими якостями як відвертість, харизматичність та обов’язково бути інтелектуально розвинутою. Бажано, щоб у його обраниці краса і розум поєднувалися. А от на фальшиву і лицемірну дівчину, говорить Артем, він ніколи не зверне увагу.

Проголосувати можна ТУТ.

Максим Оробець, 29 років, засновник танцювального центру «Max Dance»

Максим Оробець

Максимові подобаються позитивні дівчата, які люблять посміятися, активні, які разом з ним рухатимуться вперед, та будуть завжди готові до нових викликів долі. Його обраниця має знати, чого хоче від життя. До зовнішності особливих вимог немає. Головне, щоб дівчина була особистістю, від якої краса линутиме із середини. Вона повинна сприймати його таким, який він є, адже, як говорить сам хореограф, він не ідеал.

Проголосувати можна ТУТ.

Дмитро Подорошко, 28 років, ведучий заходів, конферансьє, телеведучий

Дмитро Подорошко

Діма переконаний, що другу половинку не потрібно обирати за якимись певними характеристиками, як, наприклад, ноутбук чи автівку. Його обраниця, говорить хлопець, це гармонійне поєднання дуже багатьох моментів, зокрема, й у ньому, адже він не стільки прагне знайти ідеальну партнерку по життю, скільки самому бути ідеальним партнером для неї. Однак, для нього важливо, щоб дівчина мала свій погляд на життя і конкретні речі, щоб виникало почуття затишку, коли вони проводять час разом. Та понад усе, зізнається хлопець, він цінує в жінках натуральність і природність.

Проголосувати можна ТУТ.

Дмитро Проценко, 25 років, модель, travell блогер, создатель паблика top_che

Дмитро Проценко

Для Дмитра дуже важливо, щоб між ним і його другою половинкою було взаєморозуміння. Він шукає дівчину, яка так само, як і він, матиме мету в житті. Це запорука того, говорить він, що вона особистість, яка готова розвиватися разом з ним, а не просто «сидіти у нього на шиї». Для Дмитра принципово, щоб дівчина була інтелектуально розвинутою, могла підтримати розмову. З дівчиною, у якої під гарною «обгорткою» нічого немає, у нього стосунки не складуться.

Проголосувати можна ТУТ.

Юрій Тренкін, 36 років, депутат Черкаської міської ради, директор ТОВ «Real assets»

Юрій Тренкін

В його обраниці все має бути прекрасним – і душа, й тіло. А от буде вона брюнеткою чи блондинкою – неважливо. Але його жінка має знайти себе в цьому житті. Він же, у свою чергу, обіцяє підтримувати свою обраницю як морально, так і фінансово. Його друга половинка повинна бути жіночною і ніжною. За словами Юрія, йому не подобається, коли в характері жінки є чоловічі риси.

Проголосувати можна ТУТ.

Костянтин Чернецький, 33 роки, депутат Черкаської міської ради, директор кінотеатрів мережі «Мультиплекс» в м. Черкаси

Костянтин Чернецький

Костянтину б хотілося, щоб у його обраниці все було органічно і збалансовано. Він визнає, що всі чоловіки спочатку реагують на зовнішність, однак у процесі спілкування вона відходить на другий план. Йому б хотілося, щоб його друга половинка була відповідальною. Відзначає, що не любить жінок, «які сідають на голову і звішують ноги».

Проголосувати можна ТУТ.

Олексій Юрін, 35 років, поет, драматург, перекладач, актор

Олексій Юрін

Як по-справжньому творча особистість про свої вподобання Олексій вирішив розповісти у віршах.

Вчені кажуть: «Кохання – це хімія»,

Хоч ніколи не згоден був з ними я,

Їхні докази бачив я кволими –

Та звалилась ти на мою голову.

Смак не мій (це ще так, м’яко кажучи)…

Як від серця мого ти знайшла ключі?!

І любити немає тебе за що,

Ані зовнішньо, ані внутрішньо.

Стерва, злюка скажена ти і змія

Та кохаю тебе до без тями я…

От за долю противну таку свою

Я зі школи ненавиджу хімію.

Поміркував він і про те, які якості в жінках цінує найбільше.

Я люблю мистецтво і жінок,

Без одягу – в реалі й на картинах,

На полотнах Рубенса, в кіно

Їх люблю шалено, безупинно.

На картинах стихли всі, хоча

Краще б у житті також мовчали,

Уявіть: оголені й мовчать –

Просто чоловічі ідеали.

Проголосувати можна ТУТ.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить