ТОП-10 найзавидніших наречених-дівчат Черкас 2020

56749242_399498684220876_521170611804831744_n
besplatka_728_90_ukr

Ніжні, амбітні, ділові, неповторні, талановиті, креативні, сяючі, цілеспрямовані і дуже гарні — і це далеко не повний перелік того, що можна сказати про ТОП-10 найзавидніших наречених міста Черкаси, який уже традиційно до Дня усіх закоханих підготувало наше видання. Ми віримо, що всі жінки — унікальні! Проте взяли на себе сміливість й у цьому році вибрати 10 з них, які на нашу суб’єктивну думку в силу своїх життєвих досягнень, розуму, краси і харизми заслуговують на вашу особливу увагу. Право розташувати цих красунь у рейтинговому порядку ми залишаємо за нашими читачами.

Читайте також: ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас 2020

Голосування триватиме рівно тиждень. Тож активно ГОЛОСУЙТЕ до 12.00 21 лютого!  Саме від вашого голосу залежить, хто з дівчат стане найзавиднішою нареченою Черкас.

І як завжди, переможці голосування отримають від нас приємні сюрпризи!

Анна Іроденко, 18 років, тренерка із стретчингу, фітнесу і танців у клубі «GRIZZLY MMA»

Анна Іроденко

У чоловіках Анна звертає увагу на манери, почуття гумору і… плечі. Її серце може підкорити турботливий, чесний, сміливий чоловік, який відповідатиме за свої слова і вчинки. Людина, яка її обманюватиме, ніколи не зможе стати для дівчини другою половинко. Для свого коханого дівчина готова стати гарною господинею, народити йому дітей, підтримувати його завжди і в усьому.

Проголосувати можна ТУТ.

Ольга Краснодимська, 27 років, художниця, співвласниця арт-студії

Ольга Краснодимська

Ольга зверне увагу на щирого, впевненого в собі і охайного чоловіка. У своєму обранцеві вона цінуватиме його сильний характер, вміння тримати слово, цілеспрямованість та відповідальність за власні вчинки. Якщо ж ви схильні до зрад, брехні, то вам точно не по дорозі із молодою художницею, та й самозакоханим нарцисам теж до дівчини зась! Якщо ж ви саме ТОЙ, то Ольга готова подарувати своє безмежне кохання, турботу, вона завжди буде на вашому боці й підтримуватиме у важкі моменти життя.

Проголосувати можна ТУТ.

Яна Ломако, 23 роки, підприємиця

Яна Ломако

Погляд – багато може сказати про чоловіка, а найцінніше, що він може подарувати – це увага. Адже ми, жінки, закохуємося у ставлення до себе. Така у Яни філософія стосунків. Тож якщо вам вдасться завоювати симпатію дівчини, вона буде відкритою і м’якою, готова підтримувати і щиро кохати, адже це найголовніше, що можна зробити для коханого! Затишок і тепло, домашнє вогнище, віра у свого обранця – це все готова подарувати Яна своєму чоловіку!

Проголосувати можна ТУТ.

Тетяна Михайлюк, 34 роки, директорка ресторану «Faro del porto»

Тетяна Михайлюк

Поряд із Тетяною повинен бути мужній, надійний, упевнений у собі чоловік, який стане для неї справжньої опорою. Важливо, щоб він був турботливим. Якщо чоловік піклується про дітей, кохану жінку, рідних – він і сам ніколи не буде обділений турботою та увагою до себе, запевняє Тетяна. Чоловік, який не має життєвих цілей та не уявляє як побудувати щасливе майбутнє для своєї сім’ї, не заслужить увагу дівчини. Для коханого вона готова на все! Адже якщо у стосунках є повага і кохання, то немає нічого неможливого!

Проголосувати можна ТУТ.

Анастасія Омаргалієва, 31 рік, підприємиця

Анастасія Омаргалієва

Зовнішність, тембр голосу, манера говорити, посмішка і поведінка – це те, на що перш за все зверне увагу дівчина. Найбільш ж у чоловіках вона цінує чесність і коли його слова не розходяться з діями. Не менш важливі риси – щирість, вміння проявляти свої почуття, надійність, цілеспрямованість та почуття гумору. Брехун і людина із поганими звичками не має жодних шансів стати обранцем дівчини. Взаємоповага і підтримка – це основа міцної сім’ї, вважає Анастасія.

Проголосувати можна ТУТ.

Віта Орел, 23 роки, модель

Віта Орел

Поряд з коханою людиною має бути комфортно, повинно бути відчуття – що це твоя людина, розповідає Віта про свого майбутнього обранця. Друга половинка дівчини – це надійний чоловік, її опора і підтримка, відповідальний і уважний. Їх має поєднувати спільне бажання рости і розвиватися. Тож чоловік, який не поважатиме вибір дівчини, не зважатиме на її почуття і прагнення, а його слова розходитимуться з діями – ніколи не завоює серце дівчини.

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Петровська, 23 роки, музикантка

Анна Петровська

Для дівчини важлива душевна глибина в її майбутньому обранцеві.  І в стосунках, і в почуттях він має бути справжнім. Це для Анни – найбільша цінність. Важливо, щоб він розумів і її творчість, і ставав для неї натхненням і підтримкою.

Проголосувати можна ТУТ.

Дарина Тененика, 23 роки, тренер-дієтолог

Дарина Тененика

Дівчина не приховує, що для неї важлива зовнішність. Їй подобаються спортивні чоловіки і щоб були вищі за неї. А ще її обранець має бути охайним. Її зачарує той, хто матиме щиру посмішку і зможе її розсмішити. Дарина ніколи не зустрічатиметься з песимістом, який тільки те й робить, що жаліється на життя. Не зверне увагу дівчина й на чоловіка, який зловживає алкоголем і не слідкує за своїм здоров’ям. Сама ж Дарина для коханого готова на все, але, додає, у межах розумного!

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Чубенко, 19 років, піар-директор

Анна Чубенко

Перше враження на дівчину можуть справити поведінка, манери і погляд чоловіка, проте, щоб остаточно підкорити Анну, чоловіку доведеться попрацювати над собою. Адже її обранець – харизматичний, сміливий і навіть трохи жорсткий. Він має бути успішним і цілеспрямованим, комунікабельним і з почуттям гумору, нехай і не ідеальний романтик, але повинен розуміти, що викликає посмішку на її обличчі. У їх стосунках має бути повага і розуміння. Із егоїстом, деспотом і диктатором дівчина точно не зустрічатиметься. Для свого обранця вона готова зробити все, щоб йому було комфортно, і він відчував себе поряд з нею справжнім чоловіком.

Проголосувати можна ТУТ.

Олена Шаповал, 28 років, прессекретарка голови Черкаської ОДА

Олена Шаповал

При першому знайомстві, щиро зізнається дівчина, зверне увагу на зовнішність чоловіка. Якщо ж і надалі Олені буде легко, цікаво в компанії чоловіка і їх життєві цінності співпадатимуть, то у нього точно будуть шанси затриматися у житті білявки. Не зайвим буде і почуття гумору, адже це ознака інтелекту, який дівчина високо цінує у чоловіках. Олена ніколи не буду зустрічатися з чоловіком, який не знає, чого хоче від життя, не вміє захистити свої життєві принципи, не здатний самостійно зробити вибір і ухвалити рішення. Відсутність власної думки і позиції – для неї неприйнятна слабкість.

Проголосувати можна ТУТ.

 

First1

Можливо Вас зацікавить