ТОП-10 найзавидніших наречених-дівчат Черкас

narechena
besplatka_728_90_ukr

І до вашої уваги, шановні читачі, ТОП-10 найзавидніших наречених міста Черкаси. Ми обирали дівчат, спираючись на нашу суб’єктивну думку. Вибір був нелегкий, адже всі українські жінки прекрасні й неповторні. Та все ж, ми вважаємо, ці наречені заслуговують на увагу в силу своєї молодості, краси, розуму, харизми та життєвих досягнень. Право розташувати цих красунь у рейтинговому порядку ми залишаємо за нашими читачами.

Оскільки публікація приурочена до Дня всіх закоханих, голосування ми закриємо 14 лютого о 12.00. Тож дивіться, обирайте, ГОЛОСУЙТЕ! Чоловіки, можливо саме тут ви знайдете свою другу половинку!

Переможці голосування отримають від нас приємний сюрприз!

Яна Айсінова, 32 роки, дієтолог, жіночий персональний тренер

Яна Айсінова

Ідеальних людей не існує, є недоліки, які люди готові прийняти один в одному заради кохання. Однак, поряд із собою Яна б хотіла бачити мудрого і розумного чоловіка з добрим серцем і щирим інтересом до життя і людей. А от нецілеспрямований і без жодних амбіцій – точно не пара для неї. Якщо ж обранець виявиться достойним, то турбота, ніжність і щире кохання йому гарантовані.

Проголосувати можна ТУТ.

Ольга Баштовенко, 25 років, засновник та організатор проекту MIFIDA — fashion day. Cherkassy; власниця шоу-руму дизайнерського одягу MIFIDA; ведуча

Ольга Баштовенко

Ольга не шукає ідеального чоловіка. На її думку, ти або приймаєш свою другу половинку такою, якою вона є, або це не твоя людина. Дівчина ніколи не зверне увагу на чоловіка, якому притаманні неохайність, грубість, самозакоханість або ж скутість. Натомість, вона готова поважати та розуміти роботу свого обранця, розділяти його захоплення, з повагою відноситись до особистого простору, бути з ним чесною, будувати і досягати поставлених цілей.

Проголосувати можна ТУТ.

Людмила Бордунос, 36 років, заступниця міського голови Черкас

Людмила Бордунос

Людмила не прагне знайти ідеального чоловіка, адже таких просто не існує. Тому ніколи не зверне увагу на чоловіка, який сам хоче зліпити з жінки ідеал.  Чоловіку, з яким пов’яже своє життя, може запропонувати своє усвідомлення того, що ніколи не буде намагатися зламати його під себе, лише розуміння у стосунках, підтримка та відданість.

Проголосувати можна ТУТ.

Юлія  Горб, 25 років, ведуча

Юлія Горб

«Якщо уже мріяти про ідеального-ідеального, то це такий, який приносить шоколадки в ліжко, знає правила пунктуації, слухає в машині Disturbed і готовий терпіти 20 видів мого сміху», — розповідає про свій ідеал чоловіка Юлія. А ще для дівчини важливо, щоб він не був скупий – і тут мова не лише про матеріальне, а про скупість на проведення часу разом і на емоції. У чоловіках Юлія цінує оригінальність, тому краще обере побачення з чоловіком, який поведе її в планетарій чи на якийсь цікавий майстер-клас, ніж просто запросить випити кави. «Приношу в будинок бездомних тварин, готую смачно, але рідко, люблю футбол, але не люблю «Динамо», обожнюю машини, але за кермо мене краще не пускати, постійно з усього сміюся і абсолютно не розбираюся в географії… але якщо чоловік це витримає, то йому зі мною буде дуже весело», — обіцяє майбутня наречена.

Проголосувати можна ТУТ.

Наталія Даньковська, 36 років, адвокат, юрисконсульт Черкаського ВП «Центру розвитку місцевого самоврядування»

Наталія Даньковська

Найголовніший критерій для обранця Наталії – це внутрішня сила чоловіка, здатність підніматися після невдачі, розвиватися і бути підтримкою для оточуючих. У чоловікові вона також цінує освіченість, вихованість, почуття гумору та любов до дітей. Якщо ці риси будуть притаманні чоловіку, то для Наталії він буде ідеальним. Натомість на неохайного грубіяна жінка ніколи не зверне уваги. Своєму обранцеві вона готова запропонувати підтримку, розуміння, жіночу мудрість, ніжність і свободу. «Оскільки для мене ідеальна пара – це, передовсім, двоє вільних і сильних людей, які поряд, але не обмежують один одного», — говорить Наталія.

Проголосувати можна ТУТ.

Інна Ключка, 28 років, екс-помічниця народного депутата України

Інна Ключка

Скільки б років не було жінці, вона завжди хоче відчувати себе маленькою захищеною дівчинкою. Тому, на думку Інни, її чоловік повинен бути надійним, впевненим у собі, готовим прийти на допомогу, харизматичним і обов’язково люблячим. А ще з ним повинно бути легко! Її увагу ніколи не приверне зухвалий і самозакоханий чоловік. Свого ж «ідеального» Інна готова щоденно надихати і наповнювати своєю жіночою енергією. Хоч і має нелегкий характер, зізнається Інна, однак коханому готова поступитися.

Проголосувати можна ТУТ.

Олександра Полянська, 24 роки, журналістка, прес-секретар голови Черкаської облдержадміністрації

Олександра Полянська

Зі своїм обранцем Олександра повинна відчувати себе захищеною, тому ніколи не буде з чоловіком, який має слабший характер, ніж у неї. Чоловік, який хоче полонити серце дівчини, має бути цілеспрямованим, відповідальним, турботливим, уважним і розумним. А їхні стосунки мають бути засновані на чесності! Якщо чоловік захоче обманути Олександру, то вона обов’язково це відчує, — запевняє дівчина.

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Тарапата, 31 рік, майстер спорту з тхеквондо, тренерка авторських фітнес-програм Тай-бо

Анна Тарапата

Чоловік, який хоче претендувати на серце Анни, повинен бути самодостатнім і стриманим. Він повинен вірити у свою половинку так само, як у самого себе. Яскрава і життєрадісна, дівчина ніколи не зверне увагу на чоловіка, який хоче залишатися непомітним в цьому житті. У свою чергу, для такого чоловіка Анна готова завжди бути цікавою співрозмовницею, адже постійно працює над своїм розвитком.

Проголосувати можна ТУТ.

Юлія Чемич, 41 рік, голова Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 

Юлія Чемич

Чоловік – це опора та надійність, вважає Юлія, він повинен бути цілеспрямованим і амбіційним, з бажанням з часом створити родину. Такому чоловіку жінка запропонує свою любов, мудрість та підтримку в будь-яких життєвих ситуаціях. Своїм обранцем вона бачить лише українця, тож іноземців просить не турбувати!

Проголосувати можна ТУТ.

Валентина Ярмолич, 35 років, начальник відділу звернень департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради

Валентина Ярмолич

Ідеальних чоловіків не існує, впевнена Валентина, однак є ті, з якими завжди приємно, легко і затишно. Справжній чоловік повинен бути вольовим, сміливим, дбайливим, з хорошим почуттям гумору. А от неохайний, грубий, егоїстичний, невпевнений у собі та нецілеспрямований не може претендувати на увагу жінки. Чоловіку, який завоює її серце, вона запропонує свою турботу і ніжність, затишок і гармонію в сімейному житті.

Проголосувати можна ТУТ.

 

Можливо Вас зацікавить